Bronkobus w Gołdapi

W poniedziałek (16 marca) do Ełku, Olecka i Gołdapi przyjeżdża Bronkobus.

Do głosowania na urzędującego prezydenta będą zachęcać parlamentarzyści, samorządowcy oraz sympatycy. Można będzie również złożyć podpis na listę poparcia dla Bronisława Komorowskiego.

W Gołdapi akcja planowana jest w centrum przy placu Zwycięstwa, o godzinie 11:00.


Aktualności

Powiązane artykuły

32 komentarzy do “Bronkobus w Gołdapi

 1. Gołdapianin

  Czy obecność dzieci ze szkół podstawowych będzie obowiązkowa ?

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 2. Anonim

  No i proszę, Jak miał przyjechać Andrzej Duda, to nie było to wydarzenie: ani przed, ani w trakcie, ani po. Nie mówiąc o zdjęciach. Żadnej wzmianki, aż ktoś na to zwrócił uwagę.
  Jak Bronkobus, to informacja z kilkudniowym wyprzedzeniem. Nawet focia jest, a jakże. Rozumiem, że ten portal jest prywatny, ale żeby selekcjonować wydarzenia w mieście wydaje się niesmaczne, Akcentowanie zaangażowania po jednej stronie, to też raczej żenujące.
  Tylko coś słabo Gołdap poważa ten Pan Prezydent, że nie stawi się osobiście, a wysyła parlamentarzystów. Nie wiem też czy urzędnicy mają prawo wpisywać się w akcję wyborczą. Proszę też nie zapomnieć o zaangażowaniu dzieci ze wszystkich szkół, przedszkoli i żłobków, jak to było w Aleksandrowie Kujawskim. Trochę silniejsi niech niosą hasła „Głosuję na Bronka”, a ci ze żłobka obowiązkowo na becikach muszą mieć wydrukowane „Zgoda i bezpieczeństwo”. Wtedy będzie OK!!

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
  1. romeczek

   Ta strona podobnie z reszta jak goldap.info od zawsze przyklaskiwalo dla PO wiec nie powinno to dziwic. Ale tak jak pisalem juz wczesniej apropos pana Dudy (ktorego nawet nie jestem zwolennikiem), ze z rzetelnym dziennikarstwem ten portal ma niewiele wspolnego. Redakcja byla przeciez wielce oburzona, ze fakt przyjazdu Dudy ktos smial im wypomniec – skwitowali to kuriozalnym oswiadczeniem, ze ich tam przeciez nie bylo. Portal niby prywatny ale zawsze mocno zaangazowany w agitprop dla UM.

   Nikt jeszcze nie głosował.
   Please wait...
  2. Informację o przyjeździe „bronkobusa” zamieściliśmy, ponieważ otrzymaliśmy stosowny komunikat od posła Andrzeja Orzechowskiego. Gdybyśmy otrzymali podobny komunikat o przyjeździe Andrzeja Dudy z pewnością zostałby również zamieszczony. Kto zawiódł?

   Nikt jeszcze nie głosował.
   Please wait...
 3. turysta

  Kurcze !!! Nie będę mógł uczestniczyć … niestety dzięki poparciu prezydenta dla polityki po wypada mi termin wyjazdu do ruskich. Bo za najniższa trudno w tym kraju przeżyć .

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 4. dron

  CBA zatrzymało dziś kilku mężczyzn, z których jeden to wiceszef Platformy Obywatelskiej w Piasecznie. Samorządowiec, który został zatrzymany na gorącym uczynku podczas przyjmowania 150 tys. zł łapówki, w ostatnią sobotę witał w Piasecznie Bronisława Komorowskiego i jego Bronkobus.
  Jak informuje RMF FM – Łukasz K., wpływowy samorządowiec i znany w Piasecznie działacz PO miał obiecać, że w zamian za łapówkę umożliwi zmianę sposobu zagospodarowania przestrzennego bardzo dużej działki budowlanej w Piasecznie. Łukasz K. został zatrzymany przez CBA w jednym z warszawskich hoteli – na gorącym uczynku. Według śledczych ostatecznie miał otrzymać 600 tys. zł. Łapówkę wręczał mu biznesmen Mosche T.
  W ostatnią sobotę, 7 marca, Łukasz K. witał Bronisława Komorowskiego i jego Bronkobus w Piasecznie. Zdjęciami pochwalił się na swoim profilu na Facebooku

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
  1. Dron1

   A mi nie chce się szerzej pisać, „dronie”, o kłopotach pewnego znanego posła PiS, tego od wyprowadzenia milionów ze SKOK-ów… . Bo to wszyscy wiedzą i nie ma co zaśmiecać portalu.

   Nikt jeszcze nie głosował.
   Please wait...
   1. xyz

    dron 1 piszesz bzdury. To nie poseł PIS ale senator zawieszony w prawach członka klubu PIS. Nic ze skoków nie wyprowadził wbrew prawu
    Pilnuj swoich ,ktorzy pozapominali wpisać do oswiadczeń majątkowych kilku mieszkań .

    Nikt jeszcze nie głosował.
    Please wait...
    1. Dron1

     Tak, to nie poseł a senator PiS wyprowadził miliony ze SKOKów. Drobna pomyłka, na pewno nie bzdura. Bzdury pisałbym wtedy, jełopie, gdybym napisał np, że to nie senator a sędzia, nie miliony a biliony, nie ze SKOKów tylko np. z PZU. A co do panów z PO nie umiejących liczyć mieszkań – szczera prawda. Takich należy co najmniej uczyć liczyć a już na pewno nie pozwalać kierować wielką aglomeracją wiejską. Wstyd.

     Nikt jeszcze nie głosował.
     Please wait...
     1. xyz

      Ale elokwencja ,ale wiedza,ale kultura.Analfabeto,ten pan od mieszkań rządzi aglomeracją miejską nie wiejską.Jednak słoma ci z butów wychodzi mądralo.

      Nikt jeszcze nie głosował.
      Please wait...
   2. rudy

    Dziecinny jest Twój sposób widzenia, co zaraz z łatwością wykażę. Jak dobrze zauważył dron właściwie nie ma się do czego przyczepić i działalność Biereckich jest zgodna z prawem. Gdybyś zamiast o Biereckich napisał o Kulczyku, cyfry byłyby tylko o kilka rzędów większe ale cała reszta pozostałaby bez zmian. Kulczyk również przy tym wspiera zboże cele – że one są zbożne z Twojego tylko punktu widzenia jest mniej istotne. Zatem jak powiadam nic dziwnego się z Biereckimi nie dzieje. Prócz fragmentu, któregoś nie przemyślał a ściągnąłeś z Wyborczej w wersji dla jej czytelników idiotów.
    Otóż Wyborcza a za nią zupełnie bezmyślnie Ty ( nie gniewaj się ) sugerujesz że układ z PiS gwarantował sukcesy braciom Biereckim. Że dzięki temu układowi mogli współtworzyć wygodne dla siebie prawo – czyżby robili coś podobnego do operacji Kulczyka, kiedy ten chcąc kupić bank sprawił że tenże bank udzielił mu na ten cel pożyczki?. Czy już pojmujesz gdzie tkwi idiotyzm? Ano w tym że gdyby mój Ty naiwny przyjacielu, zrobili układ z PO, to dziś mogliby spokojnie nie tylko zarabiać takie drobne kwoty jak wspomniane przez Ciebie, ale mogliby kraść na żywca kwoty wielokrotnie większe i włos by im z głowy nie spadł tak jak nie spada tym co robią przekręty z rządzącą koalicją bądź pod jej osłoną.
    Dla równowagi dodam, że szef PO w podwarszawskim Piasecznie Łukasz K. tydzień temu witał w Piasecznie Bronisława Komorowskiego. Od wczoraj siedzi w celi podejrzany o korupcję.”

    Czy ktoś ze SKOKow tez siedzi?

    Tak tak dronie, jakby ludzie odnosili lewe korzyści na współpracy z PiS, toby ta partia dziś po protu rządziła!

    Nikt jeszcze nie głosował.
    Please wait...
 5. dron

  Dzisiaj w Piasecznie zatrzymano m,in. wiceszefa PO w momencie przyjmowania łapówki 150 tys za odrolnienie gruntu. Jeszcze w sobotę witał Bronkobus w swoim mieście i zamieścił focię na Facebooku. Innemu działaczowi PO z Gdańska, prezydentowi postawiono 6 zarzutów za niezgodne z faktami oświadczenia majątkowe. Coś ostatnio szczęście nie sprzyja.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 6. xyz

  Ale słupki platwormie rosną/. Pan prezydent pomylił się raz a potem mechanicznie powielił kilka razy swoje błędy.Biedak nie wiedział ile ma mieszkań.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
  1. ruskie serwery

   Polskie sondazownie są tak samo wiarygodne, jak ustalenia rosyjskich organów śledczych. Szkoda czasu na ich analizę.
   CBOS, którego władze niemal w całości pochodzą z nadania Platformy Obywatelskiej, i tak zaraz dorzuci Komoruskiemu kilkanaście punktów procentowych w ramach własnej, unikalnej w skali normalnego świata, metodologii badań.
   Komorowski to najgorszy z kandydatów,pod każdym względem.
   Niska inteligencja,fatalne maniery,nie liczenie się z obywatelami,czyli podpisywanie ustaw pod dyktando PO,bardzo pospolita prezencja(wraz z małżonką),marny polityk,marny mówca,nudny prelegent. Całe szczęście, że im więcej Komoruskiego widać, tym gorzej dla niego

   Nikt jeszcze nie głosował.
   Please wait...
 7. Tak pisał Darski ” Społeczeństwo postkomunistyczne jest zdominowane przez pragnienie bezpieczeństwa i wynikające stąd tchórzostwo, czyli niezdolne do działania. Nie odczuwa potrzeby ani wolności, ani godności, gdyż nie wie co to w ogóle oznacza. Chce jedynie niewoli, która nie wymaga żadnego ryzyka i odwagi oraz pragnie kłamstwa, które pozwala mu odrzucać rzeczywistość i zachować poczucie bezpieczeństwa. Wiedza budzi strach, więc reaguje na nią agresją i nienawiścią. Upodlenie daje poczucie bezpieczeństwa, więc dominująca cześć Polaków upadla się z lubością. Dlatego społeczeństwo jako czynnik zmian NIE istnieje. Oczywiście piszę o postawach dominujących. Fakt, że 2 czy 20 tys. ludzi weźmie udział w jakimś marszu czy demonstracji nie ma żadnego wpływu na masowe zachowania milionów. Te miliony, gdyby od nich zażądano, natychmiast wydałyby Putinowi wszystkich pisowców i wichrzycieli, gdyby obiecano im w zamian spokój. A jeszcze w TVN i Wybiórczej pochwalono by ich za patriotyzm i europejskość.”

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 8. jan

  Przyjdę się pośmiać. Może nie pęknę z bulu

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 9. ja

  Do Jana,bólu a nie bulu. Nawet komputer jest tak mądry,że podkreśla, to znaczy Janie zastanów się, pomyśl i proszę bez ortografów.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 10. jan

  Ja wiem jak się piszę 😉 Ironicznie napisałem w związku z wpisem naszego p. prezydenta po tsunami w którymś z państw. Jakbyś nie oglądał tvn to byś wiedział o czym piszę

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 11. Krzysztof

  Godzina odpowiedni.a, przyjdą sami „bez pracy” niezadowoleni. Brawo tak trzymać. Reszta nie musia bo jakieś wyrobione zdanie ma. Przykre, ale prawdziwe.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 12. dron

  …”ale słupki PO rosną”…i w treści, że aresztowano wiceszefa PO z Piaseczna i o kłopotach z prawem prezydenta z Gdańska(PO)…też „łapki w dół” To tylko świadczy o mentalności i poziomie intelektualnym gołdapian tu głosujących. Zgodnie z powiedzeniem „kto ukradnie, schowa ładnie…” To jest ta mentalność, o której wyżej napisał ” ruskie serwery”, postkolonialna.
  Wszyscy widzieli jak bezradny był nasz rząd wobec katastrofy smoleńskiej. Putin ich ograł jak dzieci, a oni ufnie zaklinali rzeczywistość i wiernopoddańczo patrzyli na Wschód. Dziś już wszyscy widzą jak Putin wystawił ich do wiatru, zagrał na nosie i na oczach świata przeczołgał ich po smoleńskim błocie. Myślałem, że to tylko naiwność kazała im tak się zachować. Od wczoraj mam jednak wątpliwości czy nasz rząd nie ma jednak czegoś za paznokciami. Wczoraj w PE posłowie z PiS, korzystając z europejskiej atmosfery ws. Rosji, wystąpili o wspólną rezolucję o . zwrot wraku i umiędzynarodowienie śledztwa. Posłowie PO zablokowali wniosek i za tym drugim głosowali przeciw. To szokujące, gdy sami są nieporadni, a nadarzyła się taka okazja, Putin ich lekceważy, a oni nie chcą niezależnych badaczy i ekspertów. Coś tu zaśmierdziało. Nawet PiSowi zamknęliby usta i pozbawili argumentów przeciw sobie. Teraz jednak widać jak na dłoni o co im chodzi. Mają nieczyste sumienie, boją się wyjaśnienia, bo mają coś do ukrycia i chcą w Polsce piekła. Cały świat zobaczyłby i obśmiał ich naukowe standardy. Sami chcą dalej mataczyć, bo to paliwo do dzielenia narodu. Tu się obnażyli. Tak samo ich człowiek, kandydat na Prezydenta z hasłem o zgodzie, wcale nie chce żadnej zgody, bo skłóconym społeczeństwem łatwiej manipulować. Widzę jasno, że nie mamy szans na zmiany, dopóki naród chce żyć w kłamstwie i wspiera takich ludzi.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 13. Dron1

  Cytat za xyz : „Ale elokwencja ,ale wiedza,ale kultura.Analfabeto,ten pan od mieszkań rządzi aglomeracją miejską nie wiejską.Jednak słoma ci z butów wychodzi mądralo.”
  Brawo! Wiesz co to sarkazm. Gratuluję.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 14. dron

  Przepraszam, że tak się udzielam, ale mocno boli mnie niewiedza ludzi. W mediach głównego nurtu wybrzmiewa „afera” ze SKOKami , in vitro Dudy, Ani słowa o aresztowanym prominentnym działaczu PO w Piasecznie, ani o tym prezydencie Gdańska(PO), który nie umiał policzyć swoich działek i 9 mieszkań, ani o blokadzie PO wniosku w PE o umiędzynarodowienie badania katastrofy smoleńskiej( jak to podobno noc przed głosowaniem biegano po pokojach w poszukiwaniu głosów dla zablokowania tego wniosku) . W działaniu SKOKów nie ma nic nowego, czego nie wiemy od poprzedniej kadencji, ta „afera”to jest odgrzewany kotlet. Bierecki zbudował od podstaw polskie SKOKi, dostając od USA kapitał na początek, podpisano odpowiednie umowy. Powiodło się, dziś jest szefem Światowego Ruchu Unii Kredytowej, zarządza 1,5 bilionowym kapitałem w dolarach. Nigdzie niczego nie wyprowadził, bo gdyby tak było, to by siedział. Reprezentuje wspólnie też kapitał amerykański jest konkurencją dla europejskich banków, zwłaszcza w momencie wmanewrowania ludzi w kredyty frankowe, kiedy banki tracą wiarygodność. Frankowicze nie dostali franków, ale złotówki, więc ten przekręt gdzieś jest, ktoś kogoś omamił i wpuścił w te maliny. Banki u nas nie są polskie, bo je za bezcen sprzedaliśmy na początku przemian obcym kapitałom. Oni wyprowadzają zyski do swoich rodzimych banków, a w przypadku bankructwa zostaniemy z niczym, Jedynie SKOKi są nasze, na razie. Dlatego są tak atakowane.
  Tyle o tym wiem, bo czytałem w różnych źródłach i chciałem tu wyjaśnić, bo ktoś wcześniej o tym wspomniał.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 15. gołdapianka

  Do jana: po co ironizować mądralo? Jacy to wszyscy mądrzy i wykształceni w tym kraju, jak to wszyscy wszystko wiedzą. A jan nawet zna zasady ortografii. Brawo janie.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 16. pola

  Skoro Dron tak dzielnie „warczy” o godności PIS i niegodności PO i bagatelizuje PIS-owskie SKOKI to warto dla własnej edukacji to przeczytać. Dla obłudnego PIS-u kasa (SKOK) nie śmierdzi. http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,103087,16850257,Paradowska__Walka_PiS_o_pieniadze_SKOK_ow_to_wielka.html

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 17. dron

  Polu, sama określiłaś co jest godne, a co nie,,,ja tego nie nazwałem. A jak widzę autora Paradowska, to nawet czytać tego nie zamierzam. Propagandę już przeżyłem w PRL. Dziennikarz powinien być obiektywny i uczciwy. Ta pani zaangażowana po jednej stronie i nawet nie czytając wiem, że będzie to paszkwil na PiS lub pean dla PO. Tej pani, dziękuję, nie interesuje mnie absolutnie co ona może mieć do powiedzenia.
  Rudy, nie wiem czy do mnie pijesz, bo piszesz tak zawile, że nie wiem o co Ci chodzi. Niby tak, niby nie.
  Jeśli zwolenników PO nie zraża wydłużenie wieku emerytalnego, zagrabienie OFE, ciągłe podnoszenie podatków, buta i arogancja tej władzy, głodowe pensje dla szaraków na granicy ubóstwa i nade wszystko kwitnąca korupcja. Sawicka, wiceszef z Paseczna, kłopoty prezydenta Gdańska, Nowaka, Sienkiewicza od ch…d…i kamieni kupy…kompromitacja Prezydenta w Japonii…to co was jeszcze może bulwersować?

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 18. marianm

  Z przykrością stwierdzam,że wasz portal jest tubą propagandową PO.i nieudaczników z opcji byłego burmistrza.Szkoda,a już myślałem ,że potraficie myśleć samodzielnie.Jeżeli macie problem,ze zrozumieniem,to nawiązuję do braku informacji o przyjeżdzie Dudy.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 19. pola

  Lokalni bohaterowie z kręgów PISowskich suną propagandą jak bolszewicy albo putinowcy. Wygląda, że macie „książeczki” z instrukcjami, albo wczytujecie się w braci Karnowskich. Ten galop grozi pianą z ust (albo gęby), chociaż nie, piana już jest, galop jakowyś marniawy.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
  1. rudy

   Szkoda że, Bronek opowiedział się (zdaniem Millera) za wolnością seksualna i prezerwatywami (zgoda i bezpieczeństwo) tak późno bo być może pana by nie było (prezerwatywa) i tym samym nie pisał by pan głupawych tekstów. Po co glosować na Komorowskiego ??
   1. Podniósł wiek emerytalny do 67 lat
   2. Podpisał kradzież polskich OFE
   3. Podpisał produkcje GMO
   4. Wysłał polskie dzieci do szkoły od 6 roku życia
   5. Szykuje wojnę z Rosja
   6. Ma na sumieniu Zamach Smoleński
   7. Zadłużył kraj na nowe 400 mld zl
   8. Wygnał za granice 3 mln młodych emigrantów

   Itd itd Największy szkodnik w historii Polski.

   Nikt jeszcze nie głosował.
   Please wait...
 20. odbiorca

  No cóż. Można narzekać, ale na goldap. info takich komentarzy by nie było, jakie można czytać tutaj. To trzeba uczciwie oddać. Choć może serce pęka, ale skasować nie uchodzi…i to też jest już wiele dla wolności dla obywatela, że choć może anonimowo wypowiedzieć swoje myśli i żale. Poczekajmy, może dla wielu oczy się otworzą i włączą myślenie, a nie tylko łykanie gotowych pigułek wiedzy z TVN lub innych propagandowych przekaziorów. Prawda płynąca z mediów okrojona o wydarzenia niewygodne dla narracji(rządu), to nie jest prawda obiektywna, tylko półprawda, albo prawda wyselekcjonowana. Media jednak powinny spełniać rolę informatorów, podawać wszystkie wydarzenia( i te dobre i te niewygodne dla rządu). Oni je nawet czasem podaję, ale z gotowym już komentarzem co mamy na ten temat myśleć. Najczęściej : „nic się nie stało… a PiS to samo zło…, bo o szóstej rano…”( jakby teraz nie przychodzili, a podsłuchów jet znacznie więcej niż za czasów PiS, ale o tym dość cicho). Jeśli media ograniczają się do wybranych zdarzeń, nie spełniają swojej roli, tylko stają się tubą propagandową określonego beneficjenta. A on jest powszechnie znany.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 21. anty

  Polu, ale się wkurzyłaś(łeś?)spokojnie, otrzyj te usta z piany. Nic się takiego strasznego nie stało. Ani my PiSowcy, ani inni SLDowcy, tylko zwykli ludzie, których mierzi to co wyprawia rząd, media i pseudoelity. Ja rozumiem, że im jest dobrze i że oni są zadowoleni i mają kandydata zadowolonych. Oni mają taką kasę, że ich wiek 67 nie przeraża, będąc na fali, po kilka „fuch” oni mogą pracować do stu lat, byleby dożyli i domyślam się, że im będą płacić. Ale Polska to nie tylko oni. są też zwykli ludzie i to co pasuje bogaczom, zawsze uderza w tych gorzej uposażonych. To nie może być nasza wspólna idea, która np. wspiera finansjerę. Nie wiem czy wiecie, ale np.kontrole skarbówki dostały instrukcje, że 70 czy 80% kontroli musi się kończyć karami! Oni tworzą państwo opresyjne, ale nie dla wszystkich, dla swoich już nie! Oni są bezkarni. Jak można coś takiego popierać, to już świadczy o pewnym upośledzeniu umysłowym. Brak wnioskowania jest tym właśnie. Czytamy Karnowskich? No, jasne. Mądrych trzeba czytać, tego nie dowiesz się od Stokrotki, ale nie przyklejać tu nam etykiet, bo nie należę do nikogo, tylko do swojego umysłu i staram się nim posługiwać.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 22. marianm

  do pola,skąd ten język,piana i galop?widzę,że nie wytrzymujesz napięcia po tych igraszkach jakie wyprawia twój ulubiony prezydent.nie martw się,do maja niedaleko,może zweryfikujesz swoje poglądy,chociaż piana temu nie służy.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 23. noo

  https://www.youtube.com/watch?v=tJ0GonR2ze0

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...