Zostań sędzią – ruszyła nowa edycja kursów sędziowskich!

sedziaZapraszamy wszystkich chętnych na kurs sędziowski organizowany przez Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej, którego ukończenie daje możliwość sędziowania meczów piłkarskich.

Kandydaci, którzy pomyślnie ukończą kurs, zostaną członkami Warmińsko-Mazurskiego Kolegium Sędziów oraz nabędą uprawnienia sędziego próbnego, dzięki którym będą mogli sędziować mecze piłkarskie w województwie warmińsko-mazurskim od rundy wiosennej sezonu 2014/2015.

Od kandydatów wymagana jest dobra sprawność fizyczna oraz podstawowa wiedza na temat przepisów gry w piłkę nożną. Kurs przewidziany jest dla osób, które ukończyły 16 lat i mają minimum średnie wykształcenie lub uczęszczają obecnie do szkoły, gdzie nauka kończy się maturą.

Najbliższy kurs rozpocznie się w dniu 22 marca (zajęcia organizacyjne) i zakończy się egzaminem w dniu 21 kwietnia w Olsztynie. Zajęcia od 23 marca do 20 kwietnia będą odbywały się równolegle w czterech ośrodkach: Elbląg, Giżycko, Iława i Olsztyn w godzinach 16:00-18:00 (2-3 razy w tygodniu).

Koszt kursu wynosi 150 zł. W ramach tej opłaty organizatorzy zapewniają aktualne Przepisy Gry w Piłkę Nożną oraz materiały szkoleniowe.

Aby zapisać się na kurs należy najpóźniej do dnia 22 marca wypełnić formularz rejestracyjny dostępny na stronie: http://wmzpn.pl/?page_id=2279

W załączeniu grafika (ulotka)

 


Aktualności

Powiązane artykuły