Znęcał się nad rodziną

napis-policja-11W czasie interwencji w jednym z gołdapskich mieszkań policjanci zatrzymali Edwarda O., który będąc pod wpływem alkoholu wszczął awanturę z domownikami. Agresor wyzywał rodzinę, zakłócał im spoczynek nocny oraz groził pozbawieniem życia. Policjanci zatrzymali mężczyznę i osadzili w policyjnej celi. Okazało się, że 68-latek był już karany za przestępstwo znęcania się. Grozi mu teraz do 7,5 roku pozbawienia wolności.

 

W nocy z środy na czwartek (4/5.02) oficer dyżurny miejscowej Policji został powiadomiony o awanturze w jednym z gołdapskich mieszkań. Policjanci, którzy podjęli interwencję ustalili, że Edward O. będąc pod wpływem alkoholu wszczął awanturę, w trakcie której wyzywał rodzinę, zakłócał im spoczynek nocny jak również groził pozbawieniem życia. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Po sprawdzeniu stanu trzeźwości okazało się, że miał prawie 1,5 promila alkoholu w organizmie. Ponadto mężczyzna w 2013 roku wyrokiem sądu był już skazany za przestępstwo znęcania się. Z uwagi na kolejne przejawy przemocy na wniosek policjantów prokurator

zastosował dzisiaj wobec zatrzymanego nakaz natychmiastowego opuszczenia lokalu zajmowanego wspólnie z rodziną, zakaz kontaktowania się z pokrzywdzonymi oraz policyjny dozór.

Mężczyźnie grozi kara nawet do 7,5 roku pozbawienia wolności. (Red. KPP Gołdap)

 


Aktualności

Powiązane artykuły