Jaćwingowie wygrywają kolejne spotkanie III ligi

pilka_1W sobotę 21 lutego zawodnicy UKS Jaćwingowie Gołdap zmierzyli się na swoim parkiecie z TS MOISR Siemiatycze. Początek pierwszej połowy był bardzo wyrównany, jednak skuteczna gra naszych zawodników, przemyślane decyzje i dobra gra w obronie spowodowały, że gospodarze schodzili na przerwę z 3 punktową przewagą, wygrywając 16:13.

W drugiej połowie zdarzyło się dużo błędów w obu drużynach. W przeciwieństwie do pierwszej części spotkania zawodnicy otrzymali wiele kar dwuminutowych. Gra była bardzo niespokojna. Jaćwingowie zachowali jednak zimną krew, wygrywając całe spotkanie 26:24.

Nie zawiedli oczywiście gołdapscy kibice. Trybuny były pełne. To kolejny dowód na to, iż piłka ręczna w Gołdapi cieszy się coraz większym zainteresowaniem.

Kolejne spotkanie III ligi odbędzie się 7 marca w Ełku.