Do II etapu wybranych zostało 15 kandydatek

Tonetic Dobre Miasto 00125W sobotę (14 lutego) w Galerii Warmińskiej w Olsztynie odbył się II casting do Regionalnego Konkursu Piękności Miss Warmii i Mazur 2015. Spośród przybyłych dziewcząt wybranych zostało 15 kandydatek, które zostały zakwalifikowane do II etapu konkursu.

Kandydatki walczyły o miejsca w dwóch kategoriach: nastolatek i dorosłych. Pierwszym etapem castingu były rozmowy z komisją. Dziewczęta opowiadały o swoich pasjach, zainteresowaniach, wykształceniu i planach zawodowych. Każda z kandydatek miała zaledwie kilka minut, aby oczarować jury nie tylko urodą i wdziękiem, ale również inteligencją i osobowością. Po krótkich rozmowach wszystkie kandydatki dwukrotnie prezentowały się przed jury. Najpierw wyszły na wybieg w kostiumach kąpielowych, a po kilkunastu minutach pojawiły się we własnych strojach.

Kandydatki, które zakwalifikowały się do kolejnego etapu:

Miss Warmii i Mazur 2015: Adriana Hołowienko, Angelika Kijewska, Katarzyna Bułak, Marlena Mazurek, Lidia Miśkiewicz, Sara Wiewióra, Maria Kilanowska, Barbara Wyszomierska, Agnieszka Kreja, Beata Mielnik, Karolina Wasilewska, Marzena Płonka.

Miss Nastolatek Warmii i Mazur 2015: Ada Sosnowska, Maja Płatek, Daria Dziakiewicz.

Jubileuszowa 25. Wielka Gala Konkursu odbędzie się 23 maja 2015 roku w Galerii Warmińskiej w Olsztynie. Będzie to wyjątkowe święto z okazji 25-lecia Regionalnego Konkursu Piękności Miss Warmii i Mazur i Miss Nastolatek Warmii i Mazur. Finalistki będą walczyły o koronę i tytuł najpiękniejszej mieszkanki Warmii i Mazur oraz o wspaniałe nagrody. Nagrodą główną będzie możliwość reprezentowania regionu na półfinale oraz finale Miss Polski 2015.

Autor zdjęć: Krzysztof Szydłowki / www.krzysztofszydlowski.pl

*Zastrzeżenia prawne

Organizator udostępnia nieodpłatnie zdjęcia i wyraża zgodę na ich publikację w Państwa mediach pod warunkiem:

– podania autora zdjęć;

– wyłączenia możliwości komentowania zdjęć w internecie;

– wyłączenia możliwości komentowania artykułów opatrzonych zdjęciami w internecie;

 

Zakazuje się:

– publikowania zdjęć na wszelkich stronach internetowych niebędących własnością Państwa redakcji;

– publikowania zdjęć na portalach społecznościowych m.in. www.facebook.com i inne.

 


Aktualności

Powiązane artykuły