Znajdą się w kalendarzu

aktywny_senior_9Wizerunki gołdapian – Aleksandry Ratasiewicz i Zdzisława Janczuka – znajdą się na kartach kalendarza wydanego w ramach projektu „PS – Pozytywny Senior” realizowanego Fundacją Inicjatyw Społecznych i Rzecznika Praw Osób Starszych Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

Dwunastu laureatów konkursu wybrano spośród około 130 kandydatów reprezentujących Uniwersytety III Wieku z naszego regionu. Są to, zdaniem jurorów, najaktywniejsi seniorzy.

Gala odbyła się w sobotę (25 stycznia) w olsztyńskiej Galerii Warmińskiej. Uroczystość połączono z obchodami „Dnia Babci i Dziadka”.


Aktualności

Powiązane artykuły

16 komentarzy do “Znajdą się w kalendarzu

 1. xyz

  Przepraszam.Mam pytanie z innej „beczki”. Co dzieje się z tym portalem http://zbliska.goldap.pl/ czy nikt go już nie redaguje .Pozdrawiam .

   
 2. xyz

  Gratulacje dla Pani Profesor Aleksandry Ratasiewicz za aktywność i wzór do naśladowania dla Seniorów , przyszłych Seniorów i nie tylko Seniorów.

   
 3. ja

  Dla mnie Pani Oleńka to prawdziwy skarb dla naszego miasta.

   
 4. Gołdap

  Portal zbliska przestał funkcjonować bo nowy burmistrz już go nie finansuje z naszych pieniążków.

   
 5. gold

  do Gołdap
  Ale pensję z naszych pieniążków bierze. A miała być niższa.
  najłatwiej wszystko zniszczyć

   
 6. absolwent LO

  Któż bardziej zasługuje na na takie wyróżnienie w Gołdapi niż Pani Profesor Aleksandra Ratasiewicz !!!. Nic nie ujmując Panu Zdzisławowi Jańczukowi. Jemu również składam serdeczne gratulacje. Brakuje mi tu naszych wspaniałych nauczycieli Państwa Wrzosków. Ach, te wspaniałe obozy wędrowne nad morzem i w Sudetach.
  Gorące pozdrowienia.
  Były uczeń

   
  1. Ten konkurs dotyczył studentów z Uniwersytetu III Wieku.

    
 7. xyz

  ” Ale pensję z naszych pieniążków bierze. A miała być niższa.
  najłatwiej wszystko zniszczyć ” Dziękuję za informację i powiem jak o mówi młodzież ” ŻAL”.

   
 8. Brr

  Niszczy się „Z bliska” i p. Alicję Tynecką , także obniża się etat Robertowi Magielnickiemu ( byłemu radnemu i kandydatce z ugrupowania Gołdap Razem) a zaoszczędzone na tych etatach pieniążki wpływają na zwiększenie etatu radnego z ugrupowania Nasza Gołdap ?

   
 9. Revlon Gdynia

  Panie Zdzisławie, jak zwykle Pan nie poprzestaje na laurach. Proszę tak trzymać. WIELKA OSOBOWOŚĆ Małej Gołdapi!!!!! Gratulacje!!!!!

   
  1. Zanobiusz

   Tak, trzeba przyznać, że pan Zdzisław to ogromna osobowość. Zwłaszcza widać to po tym jak został wybrany radnym. Nie ma Komisji, nie ma Sesji żeby nie błysnął interesującymi wystąpieniami, pomysłami. No wzór aktywności po prostu!!! 🙂

    
 10. Gołdap

  Redakcja portalu ” Z Bliska ” doprowadziła samounicestwienia ten niesamowicie poczytny, opiniotwórczy portal. Jak ? Ano, nie potrafiła bez naszych publicznych pieniążków utrzymać się w przestrzeni wolnego rynku. Aparat to nie wszystko, trzeba posiadać przynajmniej podstawową wiedzę ekonomiczną. W przeciwnym przypadku pozostaje tylko wyjazd do Anglii na zmywak ,do magazynów…..

   
 11. xyz

  „Portal zbliska przestał funkcjonować bo nowy burmistrz już go nie finansuje z naszych pieniążków.” Szkoda tylko ,że na portalu „z bliska” nie ukazała się informacja o zaprzestaniu działalności ,/należało się to czytelnikom/. Pamiętamy jak namiętnie uzasadniano likwidację „papierowego” z ” Z biska” na rzecz elektronicznego. Pozdrawiam.

   
 12. Ja

  Pomysł fajna sprawa. Gratulacje Pani Aleksandrze i Panu Zdzisławowi, ale przeraża wybór miejsca imprezy -,,Gala odbyła się … w olsztyńskiej Galerii Warmińskiej”. Po co nam Domy Kultury itp miejsca.Smutne czasy.

   
 13. e_wa

  Pozdrawiam i gratuluje Pani Aleksandrze 🙂 zdrowia i usmiechu

   
 14. HH

  Obojgu Laureatom serdeczne gratulacje.