Jaki sylwester, taki cały rok

seniorzy_3Z własnymi smakołykami zgromadzili się członkowie Gołdapskiego Związku Emerytów i Rencistów w Gołdapi, by razem powitać Nowy 2015 Rok. Przewodnicząca Helena Łukaszewicz wraz z księgową Marią Piątkowską złożyły wszystkim serdeczne życzenia noworoczne i podziękowały tym osobom, które aktywniej angażują się w prace w związku.

Goście w miłej atmosferze, intensywnie korzystali z „rehabilitacji” na parkiecie, aby cały rok dopisywało dobre zdrowie, bo jak się mówi: jaki sylwester, taki cały rok. Ulubione rytmy i melodie do wspólnej zabawy nadawał jak zwykle związkowy didżej Czesław Stawiecki, a wystrzałową dekorację sylwestrową przygotował (jak i wszystkie na inne okazje) Jan Piątkowski.

Po wystrzałach szampańskich na powitanie NOWEGO ROKU i złożeniu sobie życzeń, złożono serdeczne życzenia pani Mieczysławie i odśpiewano 100 lat. Pani Miecia poczęstowała wszystkich naleweczką i słodkościami.

Warto przypomnieć, że gołdapski Związek jest jednym z prężniej działających w regionie. Chętnie tu zaglądają i integrują się osoby spoza Gołdapi. Dowodem tego, że warto tu zacieśniać przyjaźnie są państwo Danuta i Stefan Byrowie z Suwałk. Uroczyście zostali przyjęci na członków i otrzymali legitymacje związkowe. Pan Stefan jest pasjonatem fotografii i muzyki, a pani Danusia koordynatorem, zatem wzbogacają związek w zasoby ciekawych melodii i tworzą dokumentację.

Zabawa trwała do późnych godzin nocnych

Następne większe spotkanie jest planowane z okazji „Dnia Babci i Dziadka”

 

 


Aktualności

Powiązane artykuły