Jak się bawić to z WTZ-ami

DSC_0011W środę uczestnicy WTZ w Gołdapi bawili się na zabawie karnawałowej. Dzięki uprzejmości pana Mariusza Trzasko możliwe było zorganizowanie imprezy w lokalu „Mazurska 6”. Był to bal na „50 par” gdyż poza uczestnikami gołdapskiego warsztatu obecni byli uczestnicy z WTZ w Olszewie Węgorzewskim.

W ramach dyskoteki, na której można było hasać do woli, młodzież szybko się zintegrowała i doskonale bawiła. Przerywnikami tańców było wspólne śpiewanie znanych i lubianych przebojów. Co odważniejsi wzięli udział w karaoke, które prowadziła zaproszona pani Kasia Boruc. Chętnych było wielu bo występy oprócz oklasków nagradzano słodyczami. W połowie imprezy była przerwa na obiad, kawę i ciasto. Posiłek smakował wyśmienicie. Po obiedzie niezmordowana młodzież dalej poszła w tany gdyż lokalizacja imprezy i panująca tam atmosfera jak najbardziej temu sprzyjały.

Uczestnicy obu warsztatów byli bardzo zadowoleni ze spotkania. Mimo zmęczenia już pytali o to kiedy kolejna taka impreza. Przy tej okazji należy podziękować właścicielowi lokalu i jego pracownikom za przygotowanie posiłku i obsługę tak wielu gości. Uczestnicy zabawy podziękowali własnoręcznie wykonanymi upominkami. Dziękujemy także PSS w Gołdapi za przepyszne ciasto.


Aktualności

Powiązane artykuły

Jeden komentarz do “Jak się bawić to z WTZ-ami