Jak bal to bal!

bal_galwiecie_20Karnawał czas zacząć. W ostatnią sobotę w świetlicy wiejskiej w Galwieciach odbył się bal karnawałowy dla dorosłych. Na parkiecie szalało ponad sześćdziesięciu mieszkańców, każdy z nich – jak przystało na karnawał – wystąpił w przebraniu. Można było tu zobaczyć Cezara, kowbojów, torreadora, czarownice, przedstawicieli służby zdrowia, Aladyna, także… osoby duchowne i wiele, wiele innych ciekawych postaci.

Opiekun świetlicy pani Dorota Truchan zadbała o bardzo miłą atmosferę otwierając bal wspólnie odtańczonym polonezem. Podczas zabawy nie brakowało konkursów, które wywoływały salwy śmiechu i jeszcze bardziej podnosiły atmosferę. Była to bardzo udana, kolejna już, impreza pozwalająca integrować środowisko i podnosić aktywność wśród mieszkańców Galwieć, co doskonale obrazuje, że obiekt ten otwarty jest dla wszystkich roczników.

Dlatego świetlica nie zapomina też o młodszych mieszkańcach. W dniu 6 lutego odbędzie się podobny bal dla młodzieży do lat 18.

Przy okazji tego reportażu warto podkreślić, że przekazanie świetlicy pod opiekę sołectwu znacznie podnosi jej wartość merytoryczną i pozwala w lepszy sposób realizować cele jakie stoją przed wszystkimi świetlicami: integracja społeczeństwa, aktywny osobisty rozwój, chęć udziału w życiu społecznym.


Aktualności

Powiązane artykuły

2 komentarzy do “Jak bal to bal!

 1. Dana

  W Galwieciach to się dzieje!

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 2. Anonim

  Owszem zabawa była wyśmienita, polonez i większość zabaw z tego co mi wiadomo i dało się zauważyć podczas balu zorganizowała Pani Wiola. Za co dzięki

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...