Znęcał się nad żoną – odpowie przed sądem

kodeks_karny157-letni Andrzej Ł. usłyszał zarzut znęcania się nad żoną. Mężczyzna będąc pod działaniem alkoholu wszczynał awantury domowe, w trakcie, których wyzywał kobietę, szarpał, popychał i uderzał oraz groził pozbawieniem życia. Zgromadzony materiał dowodowy w tej sprawie pozwolił policjantom wnioskować do prokuratury o natychmiastowe opuszczenie lokalu zajmowanego wspólnie z pokrzywdzoną a także o zakaz zbliżania i kontaktowania się z nią.

Nakaz opuszczenia lokalu mieszkalnego zajmowanego wspólnie z pokrzywdzoną, zakaz zbliżania i kontaktowania się oraz dozór policyjny- te środki zastosował wczoraj na wniosek gołdapskich policjantów prokuratur Prokuratury Rejonowej w Olecku wobec 57-letniego Andrzeja Ł. Mężczyzna od stycznia 2012 roku znęcał się nad swoją żoną, z którą wspólnie prowadził gospodarstwo domowe. Zazwyczaj był wtedy pijany. Mężczyzna wszczynał awantury domowe, wyzywał kobietę, popychał , szarpał i uderzał po całym ciele. Ponadto groził jej pozbawieniem życia, niszczył meble i wyganiał z domu. Kobieta nie wytrzymała zachowań 57-latka i zgłosiła się do funkcjonariuszy. Teraz Andrzej Ł. za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności. (Red. KPP Gołdap)

 


Aktualności

Powiązane artykuły

8 komentarzy do “Znęcał się nad żoną – odpowie przed sądem

 1. sdfghjk

  smiech na sali !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja bym wrzucił do studni

   
 2. Grześ

  Ja też bym go wrzucił do studni.

   
  1. sdfghjk

   ja ciebie tezi cala reszte tej sekty

    
 3. jest rownouprawienie

  walic po mordzie i tyle w temacie

   
 4. ...

  do równouprawnienie
  Chyba nie rozumiesz wyrazu, którym się podpisujesz. Jak jest równouprawnienie, to ty też czasami stań przy garach

   
 5. Agnieszka

  Czy ktoś moderuje te komentarze? Wydaje mi się że nie i wygląda to jak wygląda. Szkoda, fajny portal, informacje prawie na bieżąco, dużo wspaniałych informacji historycznych bardzo ciekawie opisanych i ta dowolność wypowiedzi w tematach przemocowych psuje wszystko.

   
  1. Raczej sporadycznie cenzurujemy, w wypadku naruszenia dóbr osobistych, ale bierzemy pod uwagę tę sugestię. Być może coś należy zmienić…

    
 6. Józef

  Szanowna Redakcjo !
  Wystarczy postępować z treścią komentarzy,uwłaczającą ludzkiej godności ,zgodnie z treścią zapisów na Państwa stronie pt.Polityka prywatności.