Prace laureatów znajdą się w albumie

nagrody_1W czwartek w czytelni dla dzieci Biblioteki Publicznej wręczono nagrody laureatom konkursu plastycznego pod hasłem „Narysuję Ci bajkę”. Konkurs odbywał się w ramach ogólnopolskiej kampanii „Kieruj się rozsądkiem”.

Spotkanie otworzyła Marta Andruczyk z gołdapskiej KPP, koordynatorka projektu. Nagrody wręczali zastępca komendanta KPP w Gołdapi mł. insp. Ryszard Stemplewski i dyrektor Mirosław Słapik.

Na konkurs wpłynęło 137 prac z klas pierwszych wszystkich szkół podstawowych z powiatu gołdapskiego (zgodnie z regulaminem konkursu). Prace znajdą się w publikacji albumowej, która zostanie wydana w najbliższych miesiącach. W książce znajdą się również wiersze laureatów konkursu „Opowiem ci bajkę”, bowiem przedsięwzięcie składało się z dwóch etapów – literackiego i plastycznego.

Organizatorami konkursu w ramach kampanii „Kieruj się rozsądkiem” byli: Komenda Powiatowa Policji w Gołdapi i Biblioteka Publiczna w Gołdapi (ze strony biblioteki koordynowały – Agnieszka Dziobkowska i Halina Wojtanis).

Więcej o laureatach pod linkami:

Znalazły się bajki na wysokim poziomie

Znalazły się bajki na wysokim poziomie


Aktualności

Powiązane artykuły