Gołdapianin niepokonany

W Giżycku, na krytych kortach ziemnych, 22 listopada odbył się Turniej Tenisa Ziemnego w kategorii OPEN. Reprezentant Gołdapskiego Związku Tenisa Ziemnego Robert Popławski po pięciu niezwykle zaciętych pojedynkach wygrał cały turniej. W finale pokonał doświadczonego zawodnika Adama Cąkałę z Suwałk.
Sukces Gołdapianina jest tym większy, iż potwierdził on swoją dominację w regionie we wcześniejszym turnieju – 5 października 2014 roku.
Szczególne podziękowania należą się dla organizatora turniejów Pana Radosława Narwojsza, prezesa firmy PRESCOT za osobiste zaangażowanie i wkład finansowy w rozwój tenisa ziemnego na naszym terenie.
Wszelkie informacje o następnych turniejach oraz galerie zdjęć można uzyskać na stronach: https://pl-pl.facebook.com/kortygizycko oraz http://activetenis.com.pl/.
Z ostatniej chwili:
Gołdapianin Robert Popławski, 30 listopada, wygrał I Turniej Grand Prix Giżycka (pierwszy z czterech). W finałowej rozgrywce pokonał Wojciecha Buraczyńskiego z Giżycka. W turnieju uczestniczyło 18 zawodników, dla których należy się wiele słów uznania, gdyż mimo, iż grano na kortach krytych tzw. balonem temperatura wynosiła tylko +3 stopnie.