Gołdapianin niepokonany

W Giżycku, na krytych kortach ziemnych, 22 listopada odbył się Turniej Tenisa Ziemnego w kategorii OPEN. Reprezentant Gołdapskiego Związku Tenisa Ziemnego Robert Popławski po pięciu niezwykle zaciętych pojedynkach wygrał cały turniej. W finale pokonał doświadczonego zawodnika Adama Cąkałę z Suwałk.
Sukces Gołdapianina jest tym większy, iż potwierdził on swoją dominację w regionie we wcześniejszym turnieju – 5 października 2014 roku.
Szczególne podziękowania należą się dla organizatora turniejów Pana Radosława Narwojsza, prezesa firmy PRESCOT za osobiste zaangażowanie i wkład finansowy w rozwój tenisa ziemnego na naszym terenie.
Wszelkie informacje o następnych turniejach oraz galerie zdjęć można uzyskać na stronach: https://pl-pl.facebook.com/kortygizycko oraz http://activetenis.com.pl/.
Z ostatniej chwili:
Gołdapianin Robert Popławski, 30 listopada, wygrał I Turniej Grand Prix Giżycka (pierwszy z czterech). W finałowej rozgrywce pokonał Wojciecha Buraczyńskiego z Giżycka. W turnieju uczestniczyło 18 zawodników, dla których należy się wiele słów uznania, gdyż mimo, iż grano na kortach krytych tzw. balonem temperatura wynosiła tylko +3 stopnie.


Aktualności

Powiązane artykuły

Jeden komentarz do “Gołdapianin niepokonany

  1. Andrzej

    Uprzejmie informuję ,że Gołdapski Związek Tenisa Ziemnego nie istnieje od 2006 r
    Nie prowadzi żadnych zadań statutowych i jest jedynie fikcją.Do dzisiaj nie dokonano ani jednej zmiany w KRS ,a ja niżej podpisany nadal widnieję jako Prezes chociaż za sprawą m.in nijakiego Wrzoska, Komockiego. Mirosa,Mioduszewskiego zostałem z tej funkcji usunięty w akcie osobistej zemsty . Podaję KRS 0000162070
    Andrzej Tobolski