Burmistrz Gołdapi zaprasza na pokaz sztucznych ogni

POKAZ SZTUCZNYCHBurmistrz Gołdapi zaprasza na pokaz sztucznych ogni – 1 stycznia, 19.00.

POKAZ SZTUCZNYCH


Aktualności

Powiązane artykuły

7 komentarzy do “Burmistrz Gołdapi zaprasza na pokaz sztucznych ogni

 1. Zrozpaczony

  Ale czemu o 19.00, ja chcę żeby było o 20.00 🙁

   
 2. czas na zmiany???

  A mieli skończyć z wysyłaniem tysięcy w powietrze. Czym więc się zasłuży Mieszkańcom ten Nowy? Większymi podatkami? Większą podwyżką cen wody i ścieków? Czas na zmiany? Znów okłamali?

   
 3. Cesiu

  Nie szkodzi. Jeśli władze znalazły sponsorów to niech sobie ta impreza ku uciesze mieszkańców się odbędzie.
  Ale, przy okazji, spytam, kiedy ojcowie Czasu na Zmiany wezmą się za oszczędności wynikające z diet radnych, innych osób funkcyjnych w Gminie?. Zapowiadali przecież!

   
 4. #1

  Wielkie zapowiedzi wielkich oszczednosci. Panu burmistrzowi podziekujemy w kolejnych wyborach jesli dotrwa na swoim stolku.

   
 5. SCORPIO

  a jednak to nie to samo…… 🙁

   
 6. Marek

  Czas na zmiany już minął teraz za cztery lata będą głosić czas na zmiany. Mają sponsora i jest ok. Ciekawe ile my podatnicy do tej imprezy dołożymy .

   
 7. AntyCesiu

  Oj, Cesiu, Cesiu. Nie wezmą się za te oszczędności z prostego powodu.To ICH radni zajęli najbardziej lukratywne (wyżej płatne) stanowiska w tej Radzie. I co? mają sobie odbierać? Zapowiadali obniżkę diet tylko wtedy kiedy była szansa, że Gołdap Razem będzie miała większość i wtedy mogliby IM odebrać kasę (i pokazać wyborcom, że oto przyszedł Czas na Zmiany). Naucz się Cesiu – ręce do siebie grabią.