Bieg Jaćwingów i Lesników

Nadleśnictwo Gołdap serdecznie zaprasza, w dniach 23-25 stycznia 2015 roku, do udziału w XXVII Biegu Jaćwingów 2015 oraz w III Biegu Leśników. Uroczyste otwarcie imprezy odbędzie się w sobotę 24 stycznia 2015 r. o godzinie 9:50 na polanie startowej w Lesie Kumiecie (ul. Świerkowa 43, przy leśniczówce). Tego dnia odbędzie się pierwszy bieg branżowy pracowników Lasów Państwowych na dystansie 22 km techniką klasyczną, natomiast 25 stycznia będzie miał miejsce drugi bieg na dystansie 10 km techniką dowolną. Klasyfikacja biegu prowadzona będzie w osobnych kategoriach kobiet i mężczyzn. Dla triumfatorów III Biegu Leśników w ramach XXVII Biegu Jaćwingów prócz pucharów przewidziano także nagrody rzeczowe.

Zgłoszenia można dokonać poprzez System Zgłoszeń na stronie internetowej www.biegjacwingow.pl lub www.osirgoldap.pl. Aby zostać sklasyfikowanym w biegu pracowników Lasów Państwowych w narciarstwie biegowym, należy zaznaczyć „Bieg Leśników” w polu klasyfikacja dodatkowa formularza rejestracyjnego do Biegu Jaćwingów.

Innym sposobem zgłoszenia jest przesłanie listy zbiorczej do dnia 17.01.2015 r., pocztą elektroniczną na adres zawody@osirgoldap.pl lub pocztą tradycyjną na adres: Ośrodek Sportu i Rekreacji, 19-500 Gołdap, Stadionowa 5A, podając dane: nazwisko i imię, rok urodzenia, adres zamieszkania, dystans oraz  dopisek BIEG LEŚNIKÓW. Opłata startowa w kategorii Bieg Leśników wynosi 50% opłaty XXVII Biegu Jaćwingów tj:

Biegi Główne K i M (22 km CL)

do 18.01.2015 r. – 20 zł (od biegu)

od 19.01.2015 r. – 60 zł (od biegu)

Biegi Średnie K i M (10 km F)

do 18.01.2015 r. – 10 zł (od biegu)

od 19.01.2015 r. – 30 zł (od biegu)

Decyduje data wpływu na rachunek organizatora.

Zawodniczki i zawodnicy startujący w dwóch biegach głównych płacą za każdy start 75% wyżej wymienionej kwoty.

Istnieje możliwość zakwaterowania w pokojach gościnnych Nadleśnictwa Gołdap (szczegółowe informacje pod nr tel. (87) 615-49-62). Baza noclegowa na terenie gminy dostępna jest pod adresem www.uzdrowiskogoldap.pl/noclegi.

Leśników startujących w biegach zapraszamy do rejestracji w naszym punkcie na Polanie Lasu Kumiecie bezpośrednio przed biegiem. Startującym zawodnikom jak i kibicom zapewniamy niepowtarzalną atmosferę, sportowe emocje i ciepły poczęstunek.

Zapraszamy na trasy biegu i na spotkanie przy wiacie edukacyjnej.

Szczegółowe informacje dotyczące Biegu Jaćwingów dostępne są na stronie www.biegjacwingow.pl.

Regulamin Biegu Leśników


Aktualności

Powiązane artykuły

Jeden komentarz do “Bieg Jaćwingów i Lesników

  1. xyz

    BIeg Jaćwingów i Lesników – chyba „Bieg …”