W finale wzięło udział 21 uczniów

konkursW Starostwie Powiatowym w Gołdapi miał miejsc finał konkursu „Ochrona przyrody w powiecie gołdapskim”. Pierwszy etap konkursu został przeprowadzony w dniu 22 października 2014 r. w 7 szkołach podstawowych naszego powiatu, spośród 101 uczestników wyłoniono 3 najlepszych z każdej szkoły.

W finale wzięło udział 21 uczniów. Po zaciętej rywalizacji wyłoniono zwycięzcę konkursu, a o miejsce II i III w dogrywce walczyły dwie osoby. Miejsce pierwsze zajęła Zuzanna Śniczewska – uczennica Szkoły Podstawowej nr 1 w Gołdapi, miejsce drugie Michał Olszewski – uczeń Szkoły Podstawowej nr 1 w Gołdapi, a miejsce trzecie Alicja Wysocka – uczennica Szkoły Podstawowej nr 3 w Gołdapi. W przerwie konkursowych zmagań uczestnicy mogli skorzystać z poczęstunku. Wszyscy uczestnicy finału otrzymali nagrody. Konkurs był dofinansowany przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie.


Aktualności

Powiązane artykuły

Jeden komentarz do “W finale wzięło udział 21 uczniów

  1. Zenek

    A to ciekawe, bo podobno pani wicestarosta na urlopie! Kampania na terenie urzędów administracji samorzadowej jest zakazana, a ta pani „nakłania” w parcy swoich pracowników żeby głosowali na nią i żeby namawiali innych. Ta pani też powinna odejść jak najdalej stąd, przez jej kumoterstwo rządziła szpitalem jej protegowana, która ponownie wpędziła szpital w długi. Pani Kordjak jak najdalej od powiatu.

    Nikt jeszcze nie głosował.
    Please wait...