Recytowały wiersze o jesieni

„Barwy jesieni” – to tytuł Międzyprzedszkolnego Konkursu Recytatorskiego dla dzieci 5-6 letnich, który został zorganizowany w Szkole Podstawowej nr 1. Do konkursu przystąpiły dzieci z Przedszkola Samorządowego nr 1, Przedszkola „Bajka” oraz Szkoły Podstawowej nr 1. Wszystkich zebranych przywitała Pani Dyrektor, a następnie dzieci recytowały wybrany przez siebie wiersz o jesieni, a publiczność oklaskiwała ich gromkimi brawami. Wiersze były ciekawe i barwnie zaprezentowane. Rodzice bardzo zaangażowali się i przygotowali ciekawe stroje.

Ocenie jury podlegały: opanowanie pamięciowe tekstu, dykcja oraz ogólne wrażenie artystyczne. Po burzliwych i trudnych obradach wyłoniono zwycięzców i postanowiono, że wszyscy otrzymają pierwsze miejsca. W związku z tym każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy dyplom oraz drobny upominek.

Na zakończenie wszyscy i zostali poczęstowani lizakami Było dużo śmiechu i radości.

Serdecznie gratulujemy wyróżnionym dzieciom a wszystkim osobom zaangażowanym w organizację konkursu składamy serdeczne podziękowania.

Konkurs przygotowały: Alicja Szocik,Dorota Buraczewska


Aktualności

Powiązane artykuły

4 komentarzy do “Recytowały wiersze o jesieni

 1. Anonim

  A dlaczego przedszkolaki z innych szkół nie uczestniczyły ?

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 2. nauczycielka

  a dlaczego nie uczestniczyły dzieci z innych szkół z grup przedszkolnych ?

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 3. Beata Karpińska,dyrektor SP1

  Zaproszenie zostało wysłane do wszystkich przedszkoli. A dlaczego nie zostało przyjęte? Trudno powiedzieć, ale nie jest to pytanie pod adresem organizatorów. Szanowna Pani, to tylko jeden z wielu konkursów organizowanych przez SP1, zapraszamy do udziału w innych. Zapraszam na stronę naszej szkoły i zapoznanie z ofertą konkursów.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 4. Anka

  Pani Dyrektor, rozumiem, że do szkół zaproszenie nie zostało wysłane, tylko do przedszkoli.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...