Przegrana gołdapskich szczypiornistów

szczypiorniak_2Niestety zawodnicy UKS Jaćwingowie Gołdap przegrali swój kolejny mecz z EKS Szczypiorniak Ełk 27-31. Po pierwszej połowie schodzili do szatni z 3 pkt. przewaga (17-14). W drugiej połowie zawiodła skuteczność, gra się posypała.

Seria błędów i brak koncentracji zawodników przyczyniły się do uzyskania dużej przewagi przez drużynę przeciwna, której niestety do końca meczu nie udało się nadrobić.

U gołdapskich szczypiornistów widoczny jest jeszcze brak doświadczenia i ogrania w rozgrywkach ligowych. Ale najważniejsze, że jest to drużyna młoda, z wielkimi ambicjami i perspektywami na przyszłość.

Nie zawiedli oczywiście kibice, trybuny były pełne – za co serdecznie dziękujemy!

 

Drużyna UKS Jaćwingowie Gołdap:

Krzysztof Rzeźnicki, Krystian Krzykwa, Tomasz Szyszkowski (3), Mateusz Bruszewski (6), Filip Czajkowski (3), Patryk Radzewicz, Norbert Choroszko, Krystian Puchłowski (2), Mateusz Sztuk, Rafał Budlewski, Daniel Godlewski (6), Piotr Karbowski (7), Ireneusz Wasilewski, Bartłomiej Kuźnicki, Rafał Śniosek.

 

Tabela

1. KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 2 4 57-43,

2. TS MOSIR Siemiatycze 3 4 83-83,

3. EKS Szczypiorniak Ełk 2 2 53:53,

4. UKS Jaćwingowie Gołdap 3 2 87-90,

5. MLKS Czarni Olecko 2 0 51-62.

 

Powiązane artykuły

6 komentarzy do “Przegrana gołdapskich szczypiornistów

 1. Amik

  I dobrze, przez ten walony mecz nie odbyły się deble w tenisa stołowego, na które przyjechało sporo zawodników z różnych miast.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 2. kima

  No Amik masz rację, tenis stołowy jest bardzo widowiskowy, a ilu kibiców przyciągnął.
  ( dokładnie trzech). Widzisz tylko czubek swego nosa i czasem plastikową piłeczkę.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 3. Amik

  Nie chodzi o kibiców, tylko o turniej, który był zaplanowany rok temu. A dla jakiegoś meczyku, który mógł odbyć się w każdy inny dzień, nie odbyły się gry podwójne, na które przyjechali zawodnicy z różnych miejscowości. Takie są fakty.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 4. Kima

  Mówiąc ” jakiś meczyk” o spotkaniu trzecioligowym wyrażasz brak szacunku dla zawodników i najliczniejszej w historii kompleksu grupy kibiców i organizatorów. Ten turniej tenisa to czasem nie był o ” pietruszkę”? A zawodnicy, którzy”przyjechali z różnych miejscowości” to Ci co regenerowali siły w pokoju nauczycieli wychowania fizycznego?

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 5. Amik

  Dwóch kategorii i gier podwójnych nie da się rozegrać w tak krótkim czasie jaki został dany. Większości nie spodobał się fakt, iż nie odbędzie się ostatnia konkurencja. Sami organizatorzy przepraszali i wyrażali dezaprobatę. Mimo starań nie udało się, a żal jest tylko o to.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 6. qaz

  Czym różnią się fajerwerki od UKS Jaćwingów?
  Fajerwerki strzelają!

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...