Dzień spódnicy i krawata w SP3

SONY DSCSpódnica jest dobra na każdą okazję. Tak chętnie noszona przez nasze mamy i babcie poszła w zapomnienie na rzecz spodni, jeansów, legginsów i rurek, które są wygodne i nie wymagają specjalnych stylizacji. A przecież spódnice i sukienki również są wygodne i nadają wdzięku właścicielkom tej części garderoby.

Warto przypomnieć sobie o tym – nie tylko przy okazji Międzynarodowego Dnia Spódnicy, który przypadł niedawno, bo 30 października.

Tego dnia kobiety i kobietki w naszej szkole pozwoliły spodniom odpocząć w szafie i do szkoły przyszły w spódnicach. Aby chłopcy i mężczyźni mogli również poczuć się wyjątkowo, włożyli krawat i w ten oto sposób świętowaliśmy w naszej szkole „Dzień Spódnicy i Krawata”. Choć szczególna zachęta do założenie tych charakterystycznych dla obu płci części garderoby nie była potrzebna, nagrodziliśmy wszystkich właścicieli spódniczek i krawatów słodkim upominkiem, a za rok czeka nas powtórka.

Justyna Kołodziej


Aktualności

Powiązane artykuły

2 komentarzy do “Dzień spódnicy i krawata w SP3

  1. Rodzic

    Świetna sprawa. Trzeba przyznać, że dzieciaki wyglądają wspaniale. Ja też wysłałam córcię w spódniczce, a synusia w koszuli i krawacie.