Czwarta edycja „Sztafety 11.11.11.11.14”

Stowarzyszenie „Partnerstwo Sztuk” w Gołdapi zaprasza całe rodziny, dzieci, młodzież, osoby starsze, przedstawicieli organizacji, instytucji – dosłownie wszystkich do udziału w Sztafecie 11.11.11.11.14. Osoby chętne prosimy o wypełnienie Formularza zgłoszenia i wysłanie na adres: wolontariat.sps@op.pl.

Nie jest wymagany żaden strój, tempo ruchu każdy ustala sobie sam. Można przebiec albo też się przespacerować, do pokonania krótki odcinek (strona północna Placu Zwycięstwa).

To wyjątkowy typ wydarzenia kulturalnego promujący nowoczesną formę patriotyzmu i wolontariat angażujący i integrujący całą społeczność lokalną, ukazujący alternatywny sposób spędzenia wolnego czasu.

Do akcji w czwartej edycji przyłączają się miasta: Kisielice -Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Wsi „Aniołowo”; Stowarzyszenie „Pod tęczą” ; Kowali -Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej (woj. Mazowiecki); Braniewo – Uniwersytet Trzeciego Wieku; Pisz – Stowarzyszenie „Rozrusznik”; Włodawa – Centrum Wolontariatu (woj. Lubelskie).

Czekamy na wasze zgłoszenia do 08.11.2014r Jeśli nie wyślesz formularza – przyjdź 11.11.2014 na Plac Zwycięstwa będą prowadzone zapisy od 10.30 do 11.00.

Akcje wspiera finansowo: Gmina Gołdap; Starostwo Powiatu Gołdapskiego, FIO, BGŻ.


Aktualności

Powiązane artykuły