Uzbierali 874 kg

zbiorka_3„Podziel się posiłkiem” to hasło zbiórki żywności, która odbyła się 3 -4 października do tej akcji jak co roku włączyli się wolontariusze ze Szkoły Podstawowej nr 3 zbierając żywność w sklepach Tesco i Biedronka.

Uczniowie podczas zbiórki częstowali klientów sklepów ciasteczkami i cukierkami, które wcześniej sami przygotowali, w ten sposób chcieli podziękować wszystkim, tym którzy wspomogli akcję. Dzięki państwa ofiarności uzbierano 874 kg żywności. Zebrane produkty w większości trafią w formie praczek żywnościowych do rodzin uczniów z SP3, które są w trudniej sytuacji finansowej jak również zasilą szkolną stołówkę.

Serdecznie dziękujemy właścicielom sklepów za udostępnienie miejsca zbiórki jak również wszystkim zaangażowanym w akcję: uczniom, rodzicom, nauczycielom i wolontariuszom.

Małemu Samorządowi Uczniowskiemu i opiekunom: E. Jurewicz i E. B. Jusińskiej, które współorganizowały zbiórkę żywności w kl.I-III i oddziałach przedszkolnych.

Wolontariuszom: O. Kaszubie, P. Górskemu., D. Wawrukiewiczowi, W. Trzasce, W. Boguckiej, W. Bańka , K. Zając, M. Tyszko,

Nauczycielom: M. Mor, M. Chojnowskiej, E. Mioduszewskiej, K. Rzędzian, J. Kołodziej, K. Ostrowskiej, M. Stankiewicz, E. Kulikowskiej, B. Kimera, P. Pietrzak.

Wolontariuszom: E. Maljonis, W. Marszałek, W. Swendrowskiej, O. Jankowskiej, W. Soroka, L. Karaszewskiej, D. Szlempo, M. Matuszak, D. Orzechowskiej, A. Bester, W. Rykaczewskiej, M. Kizik, D. Milanowskiemu, K. Suszkiewiczowi, W. Kozic, N. Dadel, W. Rykaczewskiej, Sz. Krusińskiemu, W. Tryp, M. Kizik, M. Zalewskiej, O. Jankowskiej, M. Marcinkiewicz, O. Krynickiej, A. Uryn

Opiekun: J. Pańczuk

zbiorka_1

zbiorka_2


Aktualności

Powiązane artykuły

2 komentarzy do “Uzbierali 874 kg

 1. upsa

  Zebrane produkty w większości trafią w formie praczek żywnościowych do rodzin uczniów z SP3, które są w trudniej sytuacji finansowej jak również zasilą szkolną stołówkę.
  Nie przypominam sobie aby podczas akcji ktoś informował że te produkty zostaną tak rozdysponowane.
  Bardziej myślałem o wszystkich ludziach biednych z naszego miasta i regionu.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 2. Gołdapianka

  Właśnie: „Myślałem”, a może warto było zapytać, albo poczytać szereg artykułów na temat zbiórek żywności w SP3. Zawsze jest napisane w jaki sposób rozdysponowane będą produkty. Poza tym uczniowie z SP3 i ich rodziny są z naszego miasta i regionu. A swoją drogą gratuluję pracy społecznej Wolontariuszom, a jednocześnie współczuję, bo zawsze znajdzie się ktoś, kto zamiast pochwalić, tylko krytykuje.
  Pozdrawiam

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...