Publikacja materiałów wyborczych

Na okres kampanii wyborczej, przed zbliżającymi się wyborami samorządowymi wprowadzamy na naszym portalu dodatkowe miejsca na prezentację materiałów i ogłoszeń o charakterze wyborczym. Publikacja materiałów jest odpłatna i będzie nieco droższa niż reklamy komercyjne.

Cena opublikowania materiału dostarczonego przez zamawiającego na jednym z wydzielonych czterech miejsc o wymiarach 223 x 200 dpi  nie jest stała i będzie ustalana w drodze negocjacji po kontakcie mailowym bądź telefonicznym. Możliwe do zamieszczenia są pliki w formacie jpg lub gif (animowany). Materiał może posiadać link do strony zewnętrznej.

Dodatkowe zamieszczenie materiału wyborczego na portalu w formie wpisu w dziale „Aktualności” – jednorazowo 50,-zł. Przeniesienie artykułu na górę strony traktowane jest jako kolejne zamieszczenie materiału.

Publikacja materiałów o charakterze wyborczym na jednym z pozostałych miejsc przeznaczonych na reklamę, wyszczególnionych na stronie Reklama według wyszczególnionych tam zasad i stawek, pomnożonych przez współczynnik 3.

Podane ceny nie zawierają należnego podatku VAT.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty.


Aktualności

Powiązane artykuły