„Manipulation” dziękuje

strona 6-7No więc tak! Chwila refleksji i podziękowań! Udało się, dzięki Waszemu jak i naszemu ogromnemu zaangażowaniu zebrać środki na nagranie naszej nowej płyty „Ecstasy”. Na pewno Was nie zawiedziemy! Wiedzieliśmy, że mamy najlepszych fanów i znajomych!

Szczególne podziękowania należą się Marcinowi „Rudemu” Kotkowiczowi, Grzegorzowi Gągle, Michałowi Angielczykowi, Ryczce, wiceburmistdzowi Gołdapi Jackowi Morzemu, który jako jedyny samorządowiec nie przeszedł obok nas obojętnie. Dziękujemy też gołdapskim firmom: Józefowi Brzezińskiemu (wywóz nieczystości), NC Koperty, Palwod i firmie Iryd.

Jeśli kogoś ważnego pominęliśmy w komunikacie to przepraszamy! Z drugiej strony osobom które wyśmiewały ten pomysł i go krytykowały pokazujemy, że dobra muza zawsze znajdzie wsparcie i się obroni. Tak więc sól w oku należyta – a my bez względu na to co sobie ktoś powie i pomyśli będziemy robić swoje, wedle własnego planu nie oglądając się za siebie i na innych!

Marzyliśmy o tym, aby pokazać że wszystko może się udać, nawet w przypadku muzy ekstremalnej jeśli konsekwentnie dąży się do postawionych sobie celów – ludzie jesteście wielcy!

Oczywiście jak dostaniemy namiary osób wspierających to postaramy się jak najszybciej powysyłać wybrane prezenty! To chyba byłoby na tyle – pozostało czekać do 20 listopada na jakiś raport ze studia! Stay Manipulated! Bez odbioru!

https://polakpotrafi.pl/projekt/manipulation


Aktualności

Powiązane artykuły

4 komentarzy do “„Manipulation” dziękuje

 1. rewelacja

  Tak trzymać

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 2. Gość

  Gratulacje, powodzenia!!!

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 3. olo

  Wczoraj było inne zdjęcie zespołu proszę o sprostowanie…????

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
  1. Bo życie zmienia się jak w kalejdoskopie:-)

   Nikt jeszcze nie głosował.
   Please wait...