„Manipulation” dziękuje

strona 6-7No więc tak! Chwila refleksji i podziękowań! Udało się, dzięki Waszemu jak i naszemu ogromnemu zaangażowaniu zebrać środki na nagranie naszej nowej płyty „Ecstasy”. Na pewno Was nie zawiedziemy! Wiedzieliśmy, że mamy najlepszych fanów i znajomych!

Szczególne podziękowania należą się Marcinowi „Rudemu” Kotkowiczowi, Grzegorzowi Gągle, Michałowi Angielczykowi, Ryczce, wiceburmistdzowi Gołdapi Jackowi Morzemu, który jako jedyny samorządowiec nie przeszedł obok nas obojętnie. Dziękujemy też gołdapskim firmom: Józefowi Brzezińskiemu (wywóz nieczystości), NC Koperty, Palwod i firmie Iryd.

Jeśli kogoś ważnego pominęliśmy w komunikacie to przepraszamy! Z drugiej strony osobom które wyśmiewały ten pomysł i go krytykowały pokazujemy, że dobra muza zawsze znajdzie wsparcie i się obroni. Tak więc sól w oku należyta – a my bez względu na to co sobie ktoś powie i pomyśli będziemy robić swoje, wedle własnego planu nie oglądając się za siebie i na innych!

Marzyliśmy o tym, aby pokazać że wszystko może się udać, nawet w przypadku muzy ekstremalnej jeśli konsekwentnie dąży się do postawionych sobie celów – ludzie jesteście wielcy!

Oczywiście jak dostaniemy namiary osób wspierających to postaramy się jak najszybciej powysyłać wybrane prezenty! To chyba byłoby na tyle – pozostało czekać do 20 listopada na jakiś raport ze studia! Stay Manipulated! Bez odbioru!

https://polakpotrafi.pl/projekt/manipulation


Aktualności

Powiązane artykuły

4 komentarzy do “„Manipulation” dziękuje

 1. Gość

  Gratulacje, powodzenia!!!

   
 2. olo

  Wczoraj było inne zdjęcie zespołu proszę o sprostowanie…????

   
  1. Bo życie zmienia się jak w kalejdoskopie:-)