Gołdapscy seniorzy uczcili swoje święto

dzien_seniora_20W odświętnej odsłonie w lokalu MATRIOSZKA gołdapski Związek Emerytów i Rencistów pod kierownictwem przewodniczącej Heleny Łukaszewicz i Marii Piątkowskiej zorganizował dla swoich członków spotkanie, związane z Dniem Seniora.

Uczestniczyło się ponad 80 osób. Spotkanie otworzyła pani Helena witając wszystkich gości oddając głos burmistrzowi Markowi Mirosowi, który podziękował za to, że nasz Związek Emerytów i Rencistów jest jednym z najbardziej prężnym i szanującym się związkiem w regionie, życząc wszystkim dużo zdrowia, pogody ducha i dalszych jak najlepszych integracji. Do tych słów dołączył się starosta Andrzej Ciołek.

Obsługa Matrioszki dbała o swoich gości, a o rytmy do rehabilitacji na parkiecie dbał jak zawsze związkowy didżej Czesław Stawiecki. Mimo że czasami niektórym trudno było wyprostować obolałe nogi, to znane i ulubione rytmy zmuszały do poruszania się w miarę możliwości. Bo przecież sprawne babcie i dziadkowie mogą dłużej i bardziej cieszyć się widząc jak rosną i dojrzewają ich wnuki. (Red. C. B-B)


Aktualności

Powiązane artykuły

Jeden komentarz do “Gołdapscy seniorzy uczcili swoje święto

  1. Józef

    Bardzo dobrze ,że emeryci organizują spotkania.Ale mam pytanie ,na ilu takich spotkaniach byli obecni,starosta i burmistrz ?
    Od kiedy ci panowie stali się tacy aktywni w gołdapskim środowisku i zapraszają notabli szczebla wojewódzkiego.

    Nikt jeszcze nie głosował.
    Please wait...