Wyniki ankiety

Slajd24 copyPrzed kilkoma tygodniami w liście do redakcji grupa podpisana „Grupa gołdapian zainteresowanych opinią mieszkańców i partycypacją społeczną” opublikowała ankietę. Teraz otrzymaliśmy wyniki.

„Celem ankiety było zbadanie nastrojów społecznych w Gołdapi oraz uzyskanie odpowiedzi na tematy związane z inwestycjami, bezpieczeństwem, kulturą i sportem. Udało się zebrać 108 pełnych odpowiedzi, za co serdecznie Wam dziękujemy. Wyniki prezentujemy online, zgodnie z wcześniejszą obietnicą”.

Slajd1

Slajd2 copy

Slajd3 copy

Slajd4 copy

Slajd5 copy

Slajd6 copy

Slajd7 copy

Slajd8 copy

Slajd9 copySlajd10 copy

Slajd11 copy

Slajd12 copy

Slajd13 copy

Slajd14 copy

Slajd15 copy

Slajd16 copy

Slajd17 copy

Slajd18 copy

Slajd19 copy

Slajd20 copy

Slajd21 copy

Slajd22 copy

Slajd23 copy

Slajd24 copy

Slajd25 copy

Slajd26 copy

 

Powiązane artykuły

5 komentarzy do “Wyniki ankiety

 1. Talarnik

  Ktoś wykonał kawał dobrej roboty. Myślę że wyniki tej ankiety nie są zaskoczeniem nawet dla naszych gołdapskich celebrytów. Smutne, ale prawdziwe. Jest szansa żeby zmienić to po listopadowych wyborach. Musimy wreszcie wywieźć jak nie na naszych kartach do głosowania, to na taczkach te samorządowe miernoty.
  W tym linku znajdziecie całą prawdę o władcy naszego budżetu. Warto obejrzeć.

  http://www.youtube.com/watch?v=jgP4SqUp1sg&list=UUrFx0KTUzpDQY2mkLWoIdyg

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 2. Maks

  Pytania tendencyjne. Wyniki naciągnięte.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 3. Piecia

  Jeśli Talarnik myśli, że skłoni Gołdapiaków do pewnych zachowań wyrażeniami z kulturą niewiele mającymi wspólnego to nie zna mieszkańców gminy. A może to ty jesteś miernotą. A swoją drogą jestem przekonany, że organizatorzy ankiety rozczarowali się jej wynikami. Spodziewali się mniej korzystnych dla władz samorządowych. I się przejechali:) Ankieta niereprezentatywna, w zamiarach mająca pogrążyć obecne władze. A tu i frekwencja mierna i dużo ocen pozytywnych:)
  Chłopcy w krótkich majtkach bawią się w politykę.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 4. Polityka to życie zbiorowe. Jeżeli ktoś się bawi w politykę, to są to destruktorzy szpitala otrzymujący swoje diety z pieniędzy podatników. Bo to że ktoś poświęca swój czas nieodpłatnie na działanie społeczne, nie ma nic wspólnego z zabawą. Za to Ty chyba nosisz stringi skoro się podpisujesz tylko męskoosobowym, krótkim nickiem.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 5. rewelacja

  Niech mieszkańcy zobaczą kto kandyduje.Zgroza.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...