Trening poprowadzi mistrz świata

PLAKAT A3 x 10W sobotę 13 września o 11.00 w kompleksie hala-basen, po raz pierwszy w Gołdapi odbędzie się pokazowy trening bokserski prowadzony przez zawodowego mistrza świata w boksie Przemysława Opalacha oraz trenera klubu „Wilki” Olsztyn Dariusz Dolkowskiego. W treningu udział wezmą zawodnicy z Gołdapi i innych klubów.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców i również osoby które chciałyby zobaczyć jak trening prowadzą najlepsi. Przed wejściem jak i w trakcie zbierane będą fundusze na Zespół Placówek Edukacyjno-Wychowawczych w Gołdapi. Dzięki uprzejmości Przemysława Opalacha będzie można nabyć kilka rzeczy związanych z jego osobą, całość funduszy również zostanie przekazana na ten sam cel.

 

Informacja o Zawodowym Mistrzu Świata:

Urodzony 2 czerwca 1986 roku w Olsztynie. W wieku 6 lat wyprowadził się do Koloni w Niemczech. W wieku 12 lat rozpoczął treningi Muay Thai. W tej dyscyplinie stoczył 35 walk, zwyciężył 30. Jako czynny zawodnik osiągał sukcesy w kraju i na arenie międzynarodowej.

Treningi bokserskie rozpoczął w wieku 14 lat. W boksie amatorskim stoczył 89 walk z czego wygrał 72. Na zawodowstwo przeszedł 11 marca 2011 na gali organizowanej przez Ochikara Gmitruk Team. Dotychczas 13 na 15 zwycięskich walk zakończył przed czasem. W czasie prywatnym angażuje się w szereg akcji charytatywnych związanych z promowaniem aktywnego stylu życia oraz pomocą chorym dzieciom. Prowadzi stowarzyszenie Sportów Walki „Wilki Olsztyn” w którym dzieci z biednych rodzin mogą aktywnie spędzać czas trenując boks.

 

Nr 1 w Polsce w wadze Super Średniej.

Nr 56 na świecie (na 957 zawodników) w wadze Super Średniej.

Mistrz świata federacji WBF WORLD CHAMPION.

Posiadacz mistrzowskich pasów:

– IBF INTERNATIONAL CHAMPION,

– WBC BALTIC SILVER CHAMPION,

– CENTRAL EUROPE GOLDEN GLOVE,

– WBF ASIA PACYFIC CHAMPION,

– WBU INTERNATIONAL CHAMPION.

 

Jeżeli ktoś byłby chętny przyjść i porobić zdjęcia do portali albo gazety proszę o wcześniejszy kontakt na szafrandamian@gmail.com

PLAKAT A3 x 10

 

 

Powiązane artykuły