Profesjonalne warsztaty teatralne


Zapraszamy na profesjonalne warsztaty teatralne w ramach projektu Teatr Polska organizowane przez Teatr Wierszalin a prowadzone przez Miłosza Pietruski, który jest także pedagogiem i asystentem Akademii Teatralnej na Wydziale Sztuki Lalkarskiej w Białymstoku.
Warsztaty odbędą się 15 września w godz. 15.00 – 17.00 w Domu Kultury w Gołdapi.Podczas warsztatów uczestnicy zapoznają się z technikami, jakimi aktorzy posługują się w codziennej pracy w Teatrze Wierszalin. Ćwiczenia będą otwierały drogę do odważnej, nieskrępowanej wypowiedzi, swobodę w relacjach z innymi. Ponadto będą służyły pobudzeniu kreatywności uczestników. Jednym z głównych założeń warsztatu będzie uwidocznienie na czym polega istota procesu twórczego. Ponadto zajęcia obejmą naukę budowania emocji oraz ich prezentację na forum grupy warsztatowej w formie krótkich etiud.


 

Warsztaty są bezpłatne, przeznaczone dla osób od 16 roku życia. Liczba uczestników: 20, czas trwania: 2 godziny. Zapisy osobiście w biurze Domu Kultury w Gołdapi i pod numerem telefonu 876150803


 

Powiązane artykuły