Okradł matkę swojego kolegi

kodeks_karny1Gołdapscy policjanci zatrzymali 18-letniego Norberta, który okradł matkę swojego kolegi. Młody mężczyzna wykorzystując chwilę nieuwagi gospodarza, wyniósł z mieszkania portfel z pieniędzmi w kwocie 470 złotych. 18-latek przyznał się do zarzucanego mu czynu. Grozi mu 5 lat więzienia.

Około 01:00 w nocy z czwartku na piątek (25/26.09) do gołdapskiej komendy policji zgłosiła się kobieta, która powiadomiła o tym, że została okradziona. Sprawą natychmiast zajęli się miejscowi funkcjonariusze. W toku podjętych działań policjanci ustalili, że w czwartek (25 września) późnym wieczorem syn pokrzywdzonej do mieszkania zaprosił kolegów. Po ich wyjściu z jednego z segmentów zniknął portfel z pieniędzmi w kwocie 470 zł.

Mundurowi już kilka godzin od zgłoszenia zatrzymali podejrzewanego o ten czyn 18-letniego Norberta K. Podczas przesłuchania chłopak przyznał się do kradzieży. Usłyszał już zarzut. Jego sprawą zajmie się niebawem sąd. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności. (Red. KPP Gołdap)

 


Aktualności

Powiązane artykuły