Na targach w Ostródzie

W Ostródzie, do soboty 27 września, potrwają targi turystyczne Arena Tourism Poland 2014. Wśród ponad 40 wystawców znajduje się również stoisko Gołdapi. Co warto podkreślić, prezentacja oferty  naszego miasta możliwa była dzięki merytorycznej i finansowej współpracy kilku gołdapskich podmiotów: Centrum Sportowo Rekreacyjnego Piękna Góra Rudziewicz, Fundacji Rozwoju Regionu Gołdap, Hotelu Ventus Natural &Medical Spa, Hoteliku Gołdap i Ośrodka Wypoczynkowego Leśny Zakątek. Pierwsze dwa dni targów poświęcone są nawiązywaniu nowych relacji biznesowych. Wśród odwiedzających targi są przedstawiciele biur podróży z Polski, Skandynawii, Rosji i Białorusi. Sobota będzie na targach dniem otwartym dla publiczności.

Podczas targów Warmińsko-Mazurska Regionalna Organizacja Turystyczna wręczyła Fundacji Rozwoju Regionu Gołdap  trzygwiazdkowy certyfikat dla prowadzonego w Gołdapi Centrum Informacji Turystycznej.


Aktualności

Powiązane artykuły

4 komentarzy do “Na targach w Ostródzie

 1. Maciek

  Chętnie bym uczestniczył w tym wydarzeniu, merytorycznie i finansowo, tylko jak zwykle dowiaduje się po fakcie 🙁

 2. Beata

  Uczestniczył Pan, Panie Maćku- merytorycznie, nie finansowo. Na każde targi zabierane są materiały promocyjne wszystkich obiektów, które zechcą dostarczyć je do informacji turystycznej. Ulotki Pana obiektu posiadamy, więc również znalazły się na targach.

 3. Maciek

  Pani Beato!
  Problem w tym, że na różne wyjazdy jadą „wybrani”. Chętnie przedstawiłbym swoją ofertę, szczególnie Rosjanom i Białorusinom. Czy informowaliście Państwo o możliwości uczestniczenia w tych targach? Finanse zaś moim zdaniem są. Otrzymaliście Państwo jako Fundacja dotację z Urzędu Gminy na szeroko pojętą promocję w wysokości około 140 tysięcy. Nie jest to co prawda 190 tysięcy jak w zeszłym roku, ale to i tak środki z którymi można coś zrobić. Fundacja ma również możliwość, a moim zdaniem nawet obowiązek, pozyskiwania środków z innych źródeł. Ile środków pozyskaliście Państwo w tym roku i na co? Co z majowymi planami wydania mapy? Liczyłem, że pod Pani rządami coś się zmieni. Z przykrością stwierdzam, że na froncie promocji bez zmian…

 4. Beata

  Pozyskaliśmy ok. 90 tysięcy. Zostaną przeznaczone m.in. na program promocyjny, w pracach nad którym mam nadzieję i Pan weźmie udział. Co do planowanej mapy- przewidywany wykonawca okazał się niepoważny i nieodpowiedzialny, co wstrzymało prace w tym roku, ale nie w ogóle. Jeśli chodzi o targi- to akurat w tych Fundacja nie była pomysłodawcą uczestnictwa. Wtedy, kiedy my planujemy uczestnictwo w tego typu wydarzeniu, informujemy wszystkich zainteresowanych i reprezentujemy wszystkie chętne podmioty. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby następnym razem to Pan zaproponował zrzutkę i wspólny wyjazd na targi, tak jak teraz uczynił to jeden z przedsiębiorców. Chętnie dołączymy. Mam nadzieję, że inni przedsiębiorcy również. I jeszcze jedno- ja nie oceniam Pana działalności, bo nie mam o niej pojęcia. Pan o mojej również nie, mimo to posuwa się Pan do oceny. To wiele mówi o człowieku.