Konkurs filmowy „Warmia i Mazury – 10 lat zmian w regionie”

wmW ramach Europejskiego Tygodnia Regionów i Miast Open Days 2014 wspólnie z Urzędem Marszałkowskim, Biurem Europe Direct, CEIiK oraz Fundacją Borussia Biuro w Brukseli organizuje konkurs filmowy: „Warmia i Mazury – 10 lat zmian w regionie”.

Konkurs jest organizowany dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z województwa warmińsko-mazurskiego.

Szczegóły i formularze w załącznikach:

Regulamin Konkursu-filmOD_pop

Zalacznik nr 1 – Karta ZgloszeniaOD_pop

Zalacznik nr 2 – Zgoda rodzicaOD

Podejmij wyzwanie i opowiedz w formie krótkiego filmu na pytanie: Co się zmieniło wokół Ciebie w okresie ostatnich 10 lat i wygraj atrakcyjne nagrody!

Zasady są proste:

 

1. Pomyśl o tym, co szczególnego zmieniło się w Twoim otoczeniu, miejscu zamieszkania, w Twoim życiu i życiu Twoich najbliższych.

2. Rozwiń myśl i stwórz błyskotliwy oraz łatwy w odbiorze materiał filmowy, w którym zaprezentujesz odpowiedź na pytanie zawarte w tytule konkursu.

3. Zgłoś film do konkursu.

4. Film powinien trwać nie mniej niż 1 i nie więcej niż 3 minuty. Może mieć formę zapisu chwili, ciekawej sytuacji, zabawnej historii, wywiadu, reportażu, inscenizacji, prezentacji multimedialnej lub komiksu. Film może:

być nakręcony kamerą cyfrową, telefonem komórkowym, aparatem fotograficznym,

łączyć obraz filmowy lub zdjęcia z techniką animacyjną lub być w całości animowany,

zawierać podkład muzyczny bądź dźwiękowy, napisy lub być niemy,

zawierać propozycje autorskie.

Konkurs jest organizowany dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z województwa warmińsko-mazurskiego. Uczestnicy biorą udział w konkursie w zespołach trzyosobowych.

Termin nadsyłania prac konkursowych: 10 października 2014 r.!

Wręczenie nagród i prezentacje filmów zaplanowano na dzień 29 października 2014 r., w ramach Europejskiego Tygodnia Regionów i Miast Open Days 2014.


Aktualności

Powiązane artykuły