Inni napisali: Jak prawicowe media wysyłały rosyjskie czołgi do Gołdapi

Na portalu http://wyborcza.pl zamieszczony został tekst pod tytułem: „Jak prawicowe media wysyłały rosyjskie czołgi do Gołdapi”.

W artykule czytamy m.in.: Mieszkańcy Gołdapi po lekturze niedawnych tekstów w prawicowych serwisach mogli się poczuć poważnie zaniepokojeni. To na wysokości ich miasta Rosjanie mieli wycinać drzewa najintensywniej. Gdyby potwierdziło się to, co sugerowały prawicowe media, Gołdap jak nic stałaby się pierwszą ofiarą wieszczonej rosyjskiej inwazji.

(…)

– Po stronie polskiej prowadzone są prace oczyszczania pasa granicznego. Wiemy, że Rosjanie także mogą takie prace prowadzić, ale nie chodzi o korytarze w stronę polskiej granicy – poinformowała por. Justyna Szubstarska.

Cały tekst: http://wyborcza.pl/1,75478,16632876,Jak_prawicowe_media_wysylaly_rosyjskie_czolgi_do_Goldapi.html#ixzz3DBTJAN1D

 

 


Aktualności

Powiązane artykuły

3 komentarzy do “Inni napisali: Jak prawicowe media wysyłały rosyjskie czołgi do Gołdapi

 1. Franek

  Szanowna Redakcjo to jest bujda na resorach. Wyborcza poprostu kłamie.
  Wiadomość tą podała min. Wirtualna Polaka.Czy to jest medium prawicowe.Polacy nie
  dajcie się nabrać.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 2. romeczek

  jesli uwazacie wybiorcza gazetke bez napletka za zrodlo wiadomosci godnych cytowania to gratuluje redakcji

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 3. ABW

  „Prostopadle do granicy mają powstawać szerokie korytarze leśne, których wcześniej nie było. Co to może oznaczać? – takie oto rewelacje kolportowały nasze media.

  Jeżeli zdjęcia satelitarne terenów obwodu kaliningradzkiego przy granicy z Polską sobie powiększymy, to zobaczymy, że w tamtym rejonie las wycina się i sadzi w pasach przebiegających w kierunku północ – południe, południkowo, a więc prostopadle do równoleżnikowej linii granicy. Nie jest specjalnym odkryciem zauważenie, że takie leśne korytarze przy tym prostopadłe do granicy, powstają po prostu cyklicznie w ramach dokonywanych wyrębów.

  http://naszeblogi.pl/49370-lesne-korytarze-rosjan-skad-codzienna-wziela-te-brednie„

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...