Został bohaterem cyklu artykułów MSW

SztukMjr SG Andrzej Sztuk, na co dzień pełniący służbę w Placówce SG w Gołdapi, został bohaterem cyklu artykułów Ministerstwa Spraw Wewnętrznych pn. „Wyjątkowy funkcjonariusz”:

https://msw.gov.pl/pl/aktualnosci/12232,Wyjatkowy-funkcjonariusz-prezes-klubu-sportowego.html.

 

W maju podczas obchodów Święta Straży Granicznej w Kętrzynie Komendant Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej gen. bryg. SG Wojciech Skowronek wręczył mjr. SG Andrzejowi Sztukowi nagrodę w konkursie „Osobowość roku”. Dzięki temu nie tylko obecni na uroczystości, ale właściwie całe środowisko służbowe i regionalne dowiedziało się o młodych, ambitnych szczypiornistach z UKS Jaćwingowie Gołdap oraz ich energicznym trenerze.

Dzisiaj po artykule, który ukazał się na stronie internetowej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych sportowa pasja gołdapian jest „na językach” całej Polski za sprawą mjr. SG Andrzeja Sztuka. Funkcjonariusz SG, prezes UKS Jaćwingowie Gołdap i trener szczypiornistów w jedne osobie nie chce być w centrum uwagi jako pojedyncza osoba. Wszystko robi dla młodych ludzi bezinteresownie i społecznie tak, aby jego podopieczni poprzez sport i wyniki w swojej dziedzinie realizowali własne marzenia. (W-MOSG)


Aktualności

Powiązane artykuły