„Żegnaj lato na rok…”

galwiecie_12W piątkowe popołudnie pod wiejską wiatą w Galwieciach tłumnie zebrali się mieszkańcy aby wspólnie, zabawą i na sportowo, pożegnać wakacje i lato. Pogoda dopisała, choć przez chwilę dość ulewny deszcz przerwał na kwadrans imprezę. Oczywiście przeczekaliśmy ten czas pod wiatą w bardzo miłej atmosferze.

Wspólna zabawa, dzięki naprawdę dużemu zaangażowaniu organizacyjnemu wielu mieszkańców, zaczęła się kilkoma konkurencjami sportowymi,w których wzięły udział dzieci w grupach 3-5 lat, 6-10 i 11-14. Po zawodach mali zwycięzcy z rąk sołtysa Andrzeja Borowika otrzymali nagrody i często pierwsze w życiu dyplomy, które przekazał na imprezę dyrektor OSiR Marek Kuskowski.

Dzięki wsparciu imprezy przez gołdapskie oddziały Eurobanku i Kasy Stefczyka a także przez Starostwo Powiatowe wszyscy pozostali uczestnicy również otrzymali drobne nagrody pocieszenia. Nad miejscem spotkania fruwało mnóstwo balonów, także podarowanych przez sponsorów.

Jednym z punktów imprezy była loteria „misiowa”, gdzie każdy wyciągający los trafiał na miłą zabawkę pluszową. Zabawki do loterii podarowały wraz z balonami panie z Grupowej Praktyki Pielęgniarek i Położnych „PULS”.

Palące się obok wiaty ognisko integrowało wszystkich, także posłużyło do usmażenia smacznych kiełbasek. Kiedy zapadł wieczór, już w mniejszym gronie, kontynuowaliśmy zabawę przy muzyce.

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wsparli naszą imprezę i zapewnili uśmiech na twarzach naszych dzieci.

Organizatorzy

Powiązane artykuły

Jeden komentarz do “„Żegnaj lato na rok…”

  1. ja

    oj ktos tu zapomnial o paru osobach i podziekowaniu im bo wiekszosc misiow dala pewna mama a nie PULS bo one daly ok 10 misiow