Z domowej awantury do policyjnego aresztu

kodeks_karny1Wczoraj gołdapscy policjanci zatrzymali 21-latka, który podczas domowej awantury „wpadł” w ręce funkcjonariuszy nielegalnie posiadając narkotyki. Ustawodawca za takie przestępstwo przewiduje karę pozbawienia wolności nawet do 3 lat.

Wczoraj około godziny 19:30 gołdapscy policjanci zatrzymali 21–letniego mieszkańca gminy Banie Mazurskie podejrzanego o posiadanie narkotyków. Do zdarzenia doszło podczas interwencji domowej w jednym z domów we wspomnianej gminie. Rodzina u awanturnika znalazła woreczek strunowy z zawartością suszu roślinnego, który przekazała policjantom podczas przeprowadzanej interwencji w mieszkaniu. W związku z podejrzeniem popełnienia przestępstwa 21–latek, w którego posiadaniu był susz został zatrzymany i noc spędził w policyjnym areszcie. Ponadto w chwili zatrzymania Grzegorz O. był pijany, miał 2 promile alkoholu w organizmie.

Teraz policjanci ustalają źródło z jakiego pochodził zabezpieczony narkotyk. Po wytrzeźwieniu mężczyzna usłyszy zarzuty dotyczące popełnienia przestępstwa. Za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. (Red. KPP Gołdap)

 


Aktualności

Powiązane artykuły