Wyjaśniają okoliczności pobicia kilku osób oraz śmierci 42-latka

Gołdapscy policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności śmierci 42-letniego bezdomnego mężczyzny, którego ciało z licznymi obrażeniami zostało znalezione we wtorek (5 sierpnia) około 12.15 w jednym z pustostanów przy ul. Zatorowej w Gołdapi.

Policjanci już kilka godzin później zatrzymali trzech mieszkańców miasta podejrzanych o udział w zdarzeniu.

Funkcjonariusze wykonując czynności dochodzeniowo-śledcze w tej sprawie ustalili, że w nocy z poniedziałku na wtorek (z 4 na 5 siernia) 16-,18- i 32-latek w jednym z opuszczonych budynków przy ul. Słonecznej pobili dwóch mężczyzn, którzy trafili do szpitali w Gołdapi i Olecku. Następnie ci sami sprawcy mieli pójść na ul. Zatorową, gdzie zaatakowali przebywającego w pustostanie 42-letniego mężczyznę, po czym udali się do jednego z mieszkań przy ul. Paderewskiego, gdzie również pobili właściciela oraz dwie przebywające tam osoby, 57-letniego mężczyznę oraz 27-letnią kobietę. 27-latka i jej znajomy z ogólnymi potłuczeniami trafili do szpitala w Olecku.

Trwają czynności dochodzeniowo-śledcze. Okoliczności zdarzenia oraz przyczynę śmierci mężczyzny wyjaśni śledztwo prowadzone przez Prokuraturę Rejonową w Olecku.

Policjanci ustalili, że w tle tych wydarzeń mogła być chęć dotarcia sprawców do 27-letniej kobiety i odzyskania dokumentu i pieniędzy, które kobieta rzekomo ukradła jednemu z nich. (Red. KPP Gołdap)


Aktualności

Powiązane artykuły

Jeden komentarz do “Wyjaśniają okoliczności pobicia kilku osób oraz śmierci 42-latka

  1. K76

    Wiec i do Goldapi dotarla „cywilizacja” niestety – zycie ludzkie jak pstrykniecie palcami. Trzech na jednego to kozaki, pojedynczo inaczej by rozmawiali. .Gdyby pierwszy zadzwonil po pomoc to pozostalym nic by sie nie stalo. Wkur..ia mnie to ze nawet jesli zostana prawomocnie osadzeni to ich tozsamosc i wizerunek sa chronione, a nalezalo by ostrzegac spoleczenstwo. Czy mi sie wydaje czy Goldap byla bezpieczniejsza kiedys ?