Teorie spiskowe były głównym tematem

michalkiewicz_1Teorie spiskowe były głównym tematem wykładu Stanisława Michalkiewicza, jaki odbył się 7 sierpnia w jednym z gołdapskich lokali. Spotkanie z publicystą było organizowane oddolnie. Udział w nim wzięło ponad 20 zainteresowanych. Nie zabrakło pytań o przyszłość emerytur i skutecznych rozwiązaniach finansowych. Zapraszamy do zapoznania się z filmem, którego początek jest wykładem, zaś druga część składa się z pytań publiczności.

Link do filmu: http://youtu.be/y4uTtU8kyZo


Aktualności

Powiązane artykuły

6 komentarzy do “Teorie spiskowe były głównym tematem

 1. Przebrany za bobra

  Wyglądana na to że Ci separatyści coś knują za plecami M.M. 😉

  Pozdrawiam

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 2. „Tymczasem przeciwnicy „spiskowych” teorii zdają się wierzyć, że wszystkie zdarzenia – gdy chodzi o rząd – są absolutnie przypadkowe, co znaczy mniej więcej tyle, że ludzie sprawujący władze w ogóle nie potrafią dokonywać świadomych wyborów i planować.”
  Murray Rothbard

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 3. Na koniec 2007 roku dług publiczny wynosił 529,4 mld zł, a obecnie, wg zegara długu, wynosi 1.053,0 mld zl plus odsetki w kwocie 44,8 mld zl. Sprawdź to sobie sam!!!
  Oznacza to, iż obecny rząd w okresie swoich rządów zadłużył Polskę na kwotę 523,6 mld zl plus odsetki od tego długu. Takich rekordowych wyników nie udało się żadnemu rządowi uzyskać. Wielkie brawa!!!!A wszystko to przy jednoczesnej sprzedaży wszystkiego co sie sprzedać dało. Kto i kiedy to splaci? Sprzedawać juz nie ma co. Obecny rzad w sprzedawaniu tego, co inni wybudowali oraz w zadłużaniu kraju jest bezkonkurencyjny!!!
  My z tych długów zaciągniętych przez obecna ekipę nie wyjdziemy nawet za dwadzieścia lat. Ponadto , co ważne jest to niejako oficjalne zadlużenie. Ile jest naprawdę zamiecione pod dywanem, tego ten rzad nam nie powie. A jest z pewnoscia sporo. Np wszystkie poprzednie rządy budowały drogi ze środków budżetowych. Ten rzad , a konkretnie Bank Gospodarstwa Krajowego zaciąga pożyczki w Europejskim banku Inwestycyjnym. Drugie źródło, to obligacje drogowe. Zarówno pożyczki jak i emisja obligacji musi byc spłacona przez rzad. Na to sa udzielone gwarancje Skarbu Państwa. Tego jednak długu w budżecie nie ma tylko w BGK. Takich przykładów można podawać więcej. Z tych to min powodów nie wiemy do końca jakie jest fatyczne zadluzenie kraju. Szacunki sa rożne. Prof Jabłonowski z Narodowego Banku Polskiego Polskiego szacuje nasz dlug na kwotę 3,0 biliony zl.

  Dług Polski wynosi już 3 BILIONY zł !!!
  Zdaniem prof. Janusza Jabłonowskiego z departamentu statystyki NBP polski dług wynosi 3 BILIONY złotych. Tak tak 3 BILIONY !! . Daje to więcej niż 220 % PKB. Informację można nazwać szokiem. Nikt oficjalnie jej ani nie zanegował ani nikt nie podważa wyliczeń.
  Jeżeli te dane są rzeczywiście prawdziwe to Polska jest faktycznie bankrutem. Wynikałoby z tego, że nasze najwyższe władze takie jak rząd, NBP, MF czy GUS stosowały do czasów wyborów kreatywną księgowość gdyż taki był nadrzędny interes ludzi władzy. Oznacza to także, że te same instytucje dokonują licznych manipulacji w oficjalnych statystykach.
  Ta informacja oznacza, że nasz dług publiczny zwiększył się oficjalnie w 2010 roku aż trzykrotnie. Do tej pory oficjalne dane na temat długu zostały podane w kwietniu bieżącego roku i mówiły zaledwie o 644 mld zł. Zdaniem prof. Jabłonowskiego do jawnego długu powinniśmy doliczyć dług ukryty, który według jego obliczeń sięga aż 180 proc. PKB. Wynika z tego, że całkowity dług Polski przekracza 220 procent PKB. Zadłużenie takie w relacji do PKB jest 2 razy większe niż zadłużenie Grecji !!. Polskie finanse publiczne łatwo można więc zdestabilizować. Eskalacja informacji potwierdzających informacje o długu może skutkować niekontrolowanymi ruchami na rynkach finansowych, w tym zwłaszcza na rynku walutowym. Gdybyśmy przyjęli za wiarygodną i potwierdzoną informację, że całkowity dług publiczny oscyluje wokół 3 bln zł, to wynika z tego, że statystyczny Polak jest zadłużony na około 80 tys. zł.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 4. XWX

  Toż to SENSACJA. Forbs i Newsweek już to opublikują!!!. Załamanie UE. Dzięki Sisiorowi za te oszałamiającą rzeczywistość.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 5. XWX

  „29 marca 2006 na antenie Radia Maryja wygłosił felieton[5], który Rada Etyki Mediów i Marek Edelman uznali za antysemicki[6]. Kieleckie Stowarzyszenie im. Jana Karskiego dopatrzyło się w nim treści propagujących kłamstwo oświęcimskie[7]. ” źródło – Wikipedia. pl
  O kurde co za gość.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 6. O kurde, co za „Rada Etyki Mediów” i co za „Marek Edelman”.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...