Realizowany jest film reklamowy o wschodnim szlaku rowerowym

img_1693O rowerowym szlaku północnym pisaliśmy już kilkakrotnie – przedstawiciel naszej redakcji uczestniczył od początku w konsultacjach dotyczących tego przedsięwzięcia, które odbywały się (już w poprzedniej dekadzie) między innymi w Warszawie i Olsztynie. Teraz na kilku portalach ukazały się relacje z realizacji filmu reklamującego „Green velo”, bo tak będzie nazywał się ten szlak.

Zdjęcia do filmu robiono między innymi w Gołdapi. Warto dodać, iż wschodni szlak rowerowy zaliczany jest do najdroższych unijnych przedsięwzięć turystycznych.

Na terenie Warmii i Mazur trasa liczyć będzie 420,042 km, stanowiąc część międzyregionalnej trasy przechodzącej przez pięć województw Polski Wschodniej (podkarpackie, świętokrzyskie, lubelskie, podlaskie, warmińsko–mazurskie) o łącznej długości 1982 km.

Zatwierdzona trasa w regionie będzie biegła od granicy z województwem podlaskim (Bolcie) na Trójstyku Granic PL- LT -RUS w Przesławkach, przez Stańczyki, Kiepojcie, Dubeninki, Czarne, Gołdap, Boćwinkę, Banie Mazurskie, Węgorzewo, Srokowo , Barciany, Korsze, Sępopol, Bartoszyce, Lidzbark Warmiński, Górowo Iławeckie, Pieniężno, Braniewo, Frombork, Tolkmicko, Elbląg do Kępy Rybackiej na Żuławach.

 

Niżej link na portal „Green velo”:

http://greenvelo.pl/pl/aktualnosci/74,notatki-z-planu-filmowego-dzien-dziewiaty.html

 


Aktualności

Powiązane artykuły