Uderzyła mężczyznę kuflem w twarz i wybiła zęby

kodeks karny min

kodeks karny minProkuratura Rejonowa w Olecku zastosowała policyjny dozór wobec 49-latki z Gołdapi, która w poniedziałek 30 czerwca br. w jednym z mieszkań na terenie miasta dokonała uszkodzenia ciała jednego z mieszkańców Gołdapi. Sprawczyni grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek 30 czerwca w jednym z lokali mieszkalnych na terenie Gołdapi. O całym zajściu dyżurnego miejscowej komendy powiadomił sam pokrzywdzony, który zgłosił, że do jego mieszkania weszły trzy osoby spośród których kobieta uderzyła go kuflem w twarz i wybiła zęby. Niespełna pół godziny później do sprawy zatrzymano 49-letnią Krystynę T. W chwili zatrzymania kobieta była pijana, miała ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Policjanci pod nadzorem prokuratora zbierali materiał dowodowy i przesłuchiwali świadków. W środę (2 lipca) kobieta została doprowadzona do prokuratury i usłyszała zarzut naruszenia czynności narządu ciała powyżej dni siedmiu.

Prokurator zastosował wobec Krystyny T. policyjny dozór oraz zakaz kontaktowania się z pokrzywdzonym i zobowiązał ją do stawiennictwa raz w tygodniu w tutejszej komendzie. Za popełnione przestępstwo odpowie przed Sądem. Grozi jej do 5 lat pozbawienia wolności. (Red. KPP Gołdap)


Aktualności

Powiązane artykuły