Szli ulicami miasta z sadzonką konopi indyjskiej w doniczce

konopieGołdapscy policjanci zatrzymali 18- i 21-latka, którzy szli ulicami miasta niosąc doniczkę z 50 cm rośliną konopi indyjskiej. Gołdapianie usłyszeli już zarzuty, do których się przyznali. Teraz „hodowcom” zakazanego ziela może grozić nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w czwartek (17.07.) około godziny 19:40 na ul. Słonecznej w Gołdapi. Policjant będący po służbie zauważył dwóch młodych mężczyzn, którzy nieśli ze sobą doniczkę z zabroniona rośliną konopi indyjskiej. Na widok funkcjonariusza mężczyźni zaczęli uciekać. Policjant natychmiast zareagował, ujął jednego z nich i powiadomił oficera dyżurnego tutejszej komendy. 18-letni Bartłomiej N. trafił do policyjnego aresztu. W toku prowadzonych czynności wyjaśniło się, że 50 cm uprawa należy do jego kolegi, 21-letniego Arkadiusza B., który niespełna kilka godzin od ucieczki również został zatrzymany w policyjnej celi.

Zabezpieczona roślina trafi na badania do laboratorium. Obaj mieszkańcy Gołdapi zostali przesłuchani i uprzedzeni o grożących im konsekwencjach. Usłyszeli już zarzuty z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Grozi im nawet do 3 lat pozbawienia wolności. (Red. KPP Gołdap)

 


Aktualności

Powiązane artykuły

3 komentarzy do “Szli ulicami miasta z sadzonką konopi indyjskiej w doniczce

 1. ups

  szanowna redakcjo w tym dniu ANGELA Merkel obchodziła urodziny, chłopcy na pewno nie uciekali tylko spieszyli się z kwiatkiem ( który kupili w kwiaciarni) na urodziny.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 2. ups

  a tak poważnie to pozamykać wszystkich narkomanów. Coraz częściej giną na ulicach ludzie przez tych degeneratów.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 3. bogna

  To była sadzonka konopi indyjskich. Nazwa tej rośliny nie ma liczby pojedynczej.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...