Potrąciła rowerzystę

potracenie_1W czwartek około 11.30 we Wróblu w gminie Banie Mazurskie doszło do zdarzenia drogowego z udziałem rowerzysty. Ranny mężczyzna trafił do szpitala w Giżycku.

Do wypadku doszło około 11.30 we Wróblu w gminie Banie Mazurskie. Oficer dyżurny gołdapskiej policji otrzymał informację o zdarzeniu drogowym z udziałem audi i rowerzysty.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy będących na miejscu wynika, że kierująca audi jak również rowerzysta jechali w kierunku Gołdapi. Na prostym odcinku drogi we Wróblu 24-letnia mieszkanka Węgorzewa podjęła manewr wyprzedzania 65-letniego rowerzysty, który w tym samym momencie rozpoczął skręcanie w lewo. Doszło do bocznego zderzenia się pojazdów. Oboje uczestnicy byli trzeźwi.

Na miejscu interweniowało pogotowie ratunkowe, które przetransportowało mężczyznę do szpitala w Giżycku. 65-latek najprawdopodobniej ma złamaną nogę.

W okolicy wypadku nastąpiły utrudnienia związane z przejazdem. Jeden pas ruchu był nieprzejezdny na odcinku kilkudziesięciu metrów. Teraz gołdapscy policjanci będą prowadzili postępowanie mające na celu wyjaśnienie przyczyn i wszystkich okoliczności wypadku. (Red. KPP Gołdap)

potracenie_1

 


Aktualności

Powiązane artykuły