Mimo upału wystartowało około 120 zawodników

rolki_59Podobno niewiele jest w Polsce wyścigów na nartorolkach i wrotkach, zatem gołdapską imprezę można zaliczyć do nielicznych w tej kategorii. Nazwana została przez organizatorów „Małym Biegiem Jaćwingów”, jako że zimowy bieg nie mógł się odbyć. W niedzielę mimo upału wystartowało około 120 zawodników.

Trasa wiodła z placu Zwycięstwa przez obwodnicę, ulicami Wojska Polskiego i Mazurską. Zawodnicy musieli wykonać trzy okrążenia. Zwycięzcy otrzymali puchary i nagrody rzeczowe. Wszystkim zapewniono posiłek, pierwszej dziesiątce zwrot kosztów podróży w wysokości 200 zł. Osobno nagrodzeni zostali gołdapianie uczestniczący w wyścigu.

Imprezę prowadził Stanisław Luty, puchary i nagrody wręczali – wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Marian Mioduszewski i dyrektor OSiR Marek Kuskowski.

Wyniki w załącznikach:

4886-pl

4887-pl

trasa

Powiązane artykuły

7 komentarzy do “Mimo upału wystartowało około 120 zawodników

 1. paola

  Ogromne gratulacje dla wszystkich uczestników!!!

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 2. adaśko

  Szanowny Panie Redaktorze!Niech zmieni Pan sposób wyświetlania zdjęć.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 3. jkf

  Porażka totalna z organizacją ruchu. Kto by pomyślał – Zablokować miasto w południe i brak wyjazdu z żadnej strony. Ochrona przy skrzyżowaniach bez żadnej informacji.

  Pozdrawiam organizatorów i następnym razem prosze o wyrozumiałość dla mieszkańców i gości.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 4. GOŁDAPIK

  ORGANIZACYJNY WIELKI DRAMAT

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 5. nihilista

  Jak zwykle idea w Gołdapi piękna, ale organizacja ta sama…
  Co to za kategoria wiekowa 16-39 lat!!! żart jakiś?
  No i dublowanie kategorii, masakra jakaś pierwsza trójka Open wyszła drugi raz w kategorii wiekowe po te same puchary…a ludzie stali i pod pip słowa na organizatora rzucali…
  Szkoda bo piękna impreza z organizacyjną klapa:)

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 6. o....

  szkoda że o Panach pilnujących porządku, nikt nie pomyślał, po kilka butelek wody na pewno by im się przydało nie każdy miał możliwość stać w cieniu, który i tak niewiele pomógł przy takich temperaturach.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 7. J

  Sądząc z większości komentarzy niedociągnięcia organizacyjne były. Ale niedociągnięć nie ma tam gdzie nic się nie dzieje. A w naszym mieście w tym roku dzieje się naprawdę dużo. Brawo Organizatorzy.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...