„Mazurskie podróże w czasie”

mazurskie_podroze9 sierpnia 2014 r. godz. 14.00 – Dwór i Park w Klewinach, gmina Banie Mazurskie (powiat gołdapski, woj. warmińsko-mazurskie). Przyjedź w mazurskie Góry Klewińskie i rozpocznij „podróż w czasie”.

W otoczeniu wiekowych drzew czekają na Ciebie gry i zabawy historyczne dla dzieci i dorosłych, walki Jaćwingów i wikingów, tradycyjne potrawy, warsztaty i pokazy dawnych rzemiosł, muzyka ludowa i etniczna.

Zapraszamy do współudziału w „Mazurskich podróżach w czasie” – szczegółowe informacje na temat możliwości udziału na stronach: www.funduszgoldap.pl i www.ekomuzeamazur.pl

 

Szczegółowy program wkrótce.

 

Więcej informacji na temat organizacji wydarzenia można uzyskać pod numerami tel. 511 128 606 i 508 118 968 oraz mail: gofnud@wp.pl

Organizatorem jest: Stowarzyszenie Gołdapski Fundusz Lokalny.

Wspierają nas: Fundacja Dęby Klewińskie, Gminne Centrum Kultury i Promocji w Baniach Mazurskich, Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych „Nadzieja” w Lisach, Najemna Drużyna Wojów Geldape oraz Ekoturystyka Dwór Klewiny.

Działanie dofinansowano ze środków Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego, Powiatu Gołdapskiego i Gminy Banie Mazurskie.

-gfl-

mazurskie_podroze


Aktualności

Powiązane artykuły