Marek Miros wysoko w kolejnym rankingu

W Warszawie odbyła się gala, podczas której ogłoszono wyniki, organizowanego przez Dziennik „Gazetę Prawną”, rankingu „Perły Samorządu”. Ciekawostką jest to, że wysokie miejsca zajęli w tej klasyfikacji przedstawiciele samorządów EGO, w tym Marek Miros – szóste miejsce w Polsce kategorii samorządowców z gmin miejsko-wiejskich. Tuż za nim, na ósmym miejscu, znalazł się Wacław Olszewski – burmistrz Olecka.

W kategorii miast wysokie, czwarte, miejsce zajął prezydent Ełku Tomasz Andrukiewicz.

– W tym czasie przebywałem na urlopie a o wynikach rankingu dowiedziałem się na Zarządzie Związku Miast Polskich w Świnoujściu. Szczerze mówiąc nic nie wiedziałem o tym konkursie. Jak zwykle w takich przypadkach dedykuję kolejne wyróżnienie swoim współpracownikom, Radzie Miejskiej, i przede wszystkim mieszkańcom naszej gminy – mówi Marek Miros.

Przypomnijmy, że niedawno Gołdap znalazła się na czołowych miejscach rankingów „Wspołnoty” i „Rzeczpospolitej”, zajmując m.in. pierwsze miejsce w województwie w aspekcie aktywności.

 

 

 


Aktualności

Powiązane artykuły

Jeden komentarz do “Marek Miros wysoko w kolejnym rankingu

  1. Gołdapianin

    Czy w rankingu są brane pod uwagę takie aspekty jak poziom bezrobocia i zadłużenie gminy ?
    Burmistrzu podczas pańskiego urlopu wybuchła kolejna afera, tym razem obnażono hipokryzję rządu PO na taśmach z restauracji jak za nasze, publiczne pieniądze władza opłaca swoje prywatne kolacyjki 1300 zł/ kolacja dla 2 osób. Większość tych działaczy powinien pan znać , bo często ich widujemy w pańskim towarzystwie na fotkach. Mamy nadzieję że pan tak nie szasta naszymi podatkami ?