Zderzenie na trasie Wilkasy – Kamionka

Gołdapscy policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego do którego doszło wczoraj na trasie Wilkasy – Grabowo w powiecie gołdapskim. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe: audi i toyota. Cztery osoby w tym dwoje dzieci trafiło do szpitala w Ełku i Suwałkach. Droga była całkowicie zablokowana przez kilka godzin.Do zdarzenia doszło wczoraj około 19:20 na trasie Wilkasy – Grabowo w powiecie gołdapskim. Oficer dyżurny tut. komendy został powiadomiony, że w miejscowości Kamionka zderzyły się dwa samochody osobowe. Będący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że podczas manewru wymijania doszło do zderzenia czołowego dwóch pojazdów Audi A3 oraz Toyoty Rav4.

Na miejscu interweniowała również straż pożarna oraz pogotowie ratunkowe. Trzy osoby podróżujące Toyota Rav4, kierująca z gminy Gołdap oraz jej dwie córki w wieku 6 i 13 lat, doznały ogólnych obrażeń ciała i zostały przetransportowane do szpitala w Suwałkach, natomiast 21-letni kierujący audi ze złamaną nogą został odwieziony do szpitala w Ełku.

Gołdapscy policjanci ustalili, że oboje kierujący byli trzeźwi. Przez kilka godzin droga w tamtym miejscu była całkowicie nieprzejezdna. Okoliczności zdarzenia wyjaśni policyjne dochodzenie.


Aktualności

Powiązane artykuły