Za nami druga edycja imponującej imprezy

merida_14_8

merida_14_8Drugą gołdapską edycję największej w Polsce imprezy rowerowej dla amatorów MTB rozpoczęły wyścigi w młodszych kategoriach. W tegorocznej rywalizacji wzięło udział około 500 zawodników. Odbyły się też wyjątkowe zawody rowerowe dla najmłodszych pod patronatem Telewizji MiniMini+.

Bieg główny otworzył burmistrz Marek Miros wraz ze znanym kolarzem Cezarym Zamaną, inicjatorem przedsięwzięcia. Najdłuższy dystans (giga) wynosił 80 km, najkrótszy (hobby) 8 km.

Podczas gołdapskiej edycji cyklu Merida Mazovia MTB Marathon 2014 klasyfikowano również mieszkańców Miasta i Gminy Gołdap.

Wraz z gołdapskim OSiR-em organizatorem imprezy jest Cezary Zamana, były zawodowy kolarz, legenda polskich sportów rowerowych, który po zakończeniu kariery zbudował od podstaw największy w Polsce cykl maratonów kolarskich MTB.

Link do wyników:

http://www.mazoviamtb.pl/wyniki.php

Klasyfikacja kobiety i straż pożarna:

goldap

Powiązane artykuły

7 komentarzy do “Za nami druga edycja imponującej imprezy

 1. Hej

  Szkoda że Pan redaktor nie pokazał zdjęć z m. Skocze, tam to się dopiero działo!!!! Pozdrawiam właścicieli domu na rozjedzie na Barkowo!!!

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 2. golldapianin

  widać że super impreza i za to wielkie gratulacje. Przypominam tylko organizatorom że czas pomyśleć o parkingu. Drugie zdjęcie mówi wiele. jeszcze parę imprez i zniszczymy ścieżki które zostały 2 miesiące temu oddane.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 3. zielony

  A co się działo w m. Skocze?

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 4. qwerty

  piękna impreza i dobre starty gołdapian

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 5. Przemek

  Impreza sportowa fajna to fakt. Nie wiem tylko dlaczego zarządca terenu pozwolił na niszczenie samochodami tak fajnie zrobionego terenu rekraacyjnego. Ktoś tym chyba zarządza i powinien postawić warunki organizatorom imprezy. Po drugiej stronie promenady tyle wolnego terenu na parkowanie. Imprezę na końcu zepsuła ekipa nagłaśniająca, która puściła chamskie piosenki z przekleństwami. Uciszyli ich dopiero strażnicy miejscy. Organizatorzy byli na miejscu i nie reagowali.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 6. Gołdapianin

  Przemek, chamskie teksty piosenek to teraz standard ! Popatrz jakiego języka używają nasi politycy opisując sytuację w tym kraju „…….. i kamieni kupa” Zapewniam Cię że i nasz pryncypał wyraża się podobnie w stosunku do swoich parafian.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 7. ups

  przecież tam jest strefa ciszy, kto pozwala łamać prawo sam je łamie!!!!!!!!!!!!!!!!1

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...