Za nami druga edycja imponującej imprezy

merida_14_8

merida_14_8Drugą gołdapską edycję największej w Polsce imprezy rowerowej dla amatorów MTB rozpoczęły wyścigi w młodszych kategoriach. W tegorocznej rywalizacji wzięło udział około 500 zawodników. Odbyły się też wyjątkowe zawody rowerowe dla najmłodszych pod patronatem Telewizji MiniMini+.

Bieg główny otworzył burmistrz Marek Miros wraz ze znanym kolarzem Cezarym Zamaną, inicjatorem przedsięwzięcia. Najdłuższy dystans (giga) wynosił 80 km, najkrótszy (hobby) 8 km.

Podczas gołdapskiej edycji cyklu Merida Mazovia MTB Marathon 2014 klasyfikowano również mieszkańców Miasta i Gminy Gołdap.

Wraz z gołdapskim OSiR-em organizatorem imprezy jest Cezary Zamana, były zawodowy kolarz, legenda polskich sportów rowerowych, który po zakończeniu kariery zbudował od podstaw największy w Polsce cykl maratonów kolarskich MTB.

Link do wyników:

http://www.mazoviamtb.pl/wyniki.php

Klasyfikacja kobiety i straż pożarna:

goldap

Powiązane artykuły

7 komentarzy do “Za nami druga edycja imponującej imprezy

 1. Hej

  Szkoda że Pan redaktor nie pokazał zdjęć z m. Skocze, tam to się dopiero działo!!!! Pozdrawiam właścicieli domu na rozjedzie na Barkowo!!!

   
 2. golldapianin

  widać że super impreza i za to wielkie gratulacje. Przypominam tylko organizatorom że czas pomyśleć o parkingu. Drugie zdjęcie mówi wiele. jeszcze parę imprez i zniszczymy ścieżki które zostały 2 miesiące temu oddane.

   
 3. zielony

  A co się działo w m. Skocze?

   
 4. qwerty

  piękna impreza i dobre starty gołdapian

   
 5. Przemek

  Impreza sportowa fajna to fakt. Nie wiem tylko dlaczego zarządca terenu pozwolił na niszczenie samochodami tak fajnie zrobionego terenu rekraacyjnego. Ktoś tym chyba zarządza i powinien postawić warunki organizatorom imprezy. Po drugiej stronie promenady tyle wolnego terenu na parkowanie. Imprezę na końcu zepsuła ekipa nagłaśniająca, która puściła chamskie piosenki z przekleństwami. Uciszyli ich dopiero strażnicy miejscy. Organizatorzy byli na miejscu i nie reagowali.

   
 6. Gołdapianin

  Przemek, chamskie teksty piosenek to teraz standard ! Popatrz jakiego języka używają nasi politycy opisując sytuację w tym kraju „…….. i kamieni kupa” Zapewniam Cię że i nasz pryncypał wyraża się podobnie w stosunku do swoich parafian.

   
 7. ups

  przecież tam jest strefa ciszy, kto pozwala łamać prawo sam je łamie!!!!!!!!!!!!!!!!1