Festyn z okazji Dnia Dziecka już za nami

dzien_dziecka_23

dzien_dziecka_23Zadowolenie dzieci malujące się na twarzach, także na twarzach ich rodziców jest powodem dla którego warto angażować się w organizowanie takich imprez. Takie wrażenie zostało po Dniu Dziecka w Grabowie.

Liczne konkurencje, w których udział brały dzieci od przedszkolaka do tych dużo starszych, były nagradzane. Odbyły się pokazy sprzętu Straży Granicznej, które spotkały się dużym zainteresowaniem wśród najmłodszych. W międzyczasie miał miejsce również kiermasz książki używanej. Dzieci wraz z rodzicami mogli spróbować swoich możliwości wokalnych przy karaoke, nie obyło się bez malowania twarzy. Chyba największą atrakcją okazało się robienie dużych baniek mydlanych. Jako że to ich święto – najmłodsi zostali poczęstowani batonikami lodami, pączkami i innymi słodkościami.

Organizatorami festynu byli: Biblioteka Publiczna w Gołdapi i radny Józef Dominiuk.

Dziękujemy rodzicom za pomoc w trakcie trwania imprezy oraz sponsorom: Andrzejowi Chaleckiemu, Ryszardowi Surwiłło, Józefowi Brzezińskiemu, Przemysławowi Andryszczykowi, Piekarni PSS „Społem”, Starostwu Powiatowemu w Gołdapi i Fundacji Rozwoju Regionu Gołdap, Jarosławowi Dzienisowi i pijalni wód.

Powiązane artykuły