4. miejsce mnie nie satysfakcjonuje

kick_1

kick_1W sobotę 17. maja na hali lodowiska przy ul. Karowej w Elblągu odbywały się walki trzeciej edycji Pucharu Polski Północnej Amatorskiego MMA. Łącznie w specjalnie przygotowanej klatce oraz na dwóch matach odbyło się kilkadziesiąt walk z udziałem niemal setki zawodników z terenu Warmii, Mazur i Pomorza. Wśród nich nie zabrakło gołdapian – Adama Chrzanowskiego, obecnie trenującego w Olsztynie i Krzysztofa Zdancewicza w roli sędziego.

 – Jest to trzecia coroczna gala w Elblągu, tym razem jest Puchar Polski Północnej Amatorskiego MMA, startuje ok. 90 zawodników, m.in z Dzierzgonia, Kwidzyna, Gołdapi. Poprzez organizację imprezy chcemy promować walki, sportowy tryb życia, udział w takim turnieju to kilka miesięcy przygotowań, diety, wyrzeczeń i nie każdego na to stać, więc dla zawodników, którzy tu wystąpił należy się wielki szacunek – powiedział współorganizator imprezy.

– Generalnie na zawodach nie powiodło mi się, zająłem tylko 4. miejsce, które mnie nie satysfakcjonuje – powiedział Adam. – Ostatnio startowałem jednak w wielu zawodach, przede mną czas wakacji i odpoczynku, a następnie będę przygotowywał się do sezonu jesienno-zimowego.

Po przerwie odbyły się walki finałowe oraz dekoracje.

kick_2

 

Powiązane artykuły