Za rok memoriał jubileuszowy

tenis_13_04_14_18

tenis_13_04_14_18Około stu zawodników uczestniczyło w IX Memoriale im. Bernarda Zackiewicza w Tenisie Stołowym. Na zawody przyjechali m.in. pingpongiści Białegostoku, Ełku, Pisanicy, Kętrzyna i rosyjskiego Gusiewa. Patronat nad imprezą objęli: wojewoda warmińsko-mazurski, starosta i burmistrz Gołdapi.

Sędzią głównym był Stanisław Bobryk z Pisanicy. Zwycięzcy otrzymali dyplomy, nagrody rzeczowe i puchary, w tym puchar wojewody.

 

Wyniki:

Kategoria dziewcząt ze szkół podstawowych: I – Aniela Żukowska z Olsztyna, II – Julia Archacka również z Kętrzyna, III – Aleksandra Jarkowska z Białegostoku.

Kategoria chłopców ze szkół podstawowych: I – Arkadiusz Kucharski z Pisanicy, II – Łukasz Salach z Olsztyna, III – Daniel Szalaj z Ełku.

Kategoria dziewcząt ze szkół średnich: I – Pulina Żukowska z Pisanicy, II – Marika Kondracka z Pisanicy. III – Anila Żukowska z Kętrzyna.

Kategoria chłopców ze szkół średnich: I – Kamil Bagan z Kransnopola, II – Bartosz Cudnowski z Pisanicy, III – Damian Domalewski ze Słobódki.

Weterani: I – Roman Kupojec z Gusiewa, II – Marek Unruh z Olsztyna, III – olsztynianin Dariusz Bartycha.

Kategoria „Gołdapiak”: I – Bogdan Wikarski, II – Marek Różycki, III – Kuba Szczerbowski.

Organizatorem Gołdapska Rada Sportu, współorganizatorem – UKS „Jantar”. Za rok memoriał jubileuszowy. Warto kontynuować, gdyż ilość zawodników świadczy o powodzeniu imprezy.

Powiązane artykuły