Po raz kolejny zwyciężyli gołdapscy policjanci

pilka_2

pilka_2Trzeci w historii Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego w Gołdapi odbył się dziś na hali Kompleksu Sportowo-Rekreacyjnego. Podobnie jak w zeszłym roku inicjatorami zawodów byli funkcjonariusze z gołdapskiej komendy.

To ich zapał i zaangażowanie pozwoliło na zorganizowanie imprezy. W rywalizacji wzięło udział 8 drużyn: funkcjonariusze służby więziennej Aresztu Śledczego z Suwałk, żołnierze z gołdapskiej Jednostki Wojskowej, funkcjonariusze Straży Granicznej z Gołdapi oraz koledzy z komend powiatowych – z Lidzbarka Warmińskiego, Olecka i Kętrzyna. O miejsce na podium walczyła również zaproszona drużyna składającą się z przedstawicieli miejskiego samorządu.

Zawodnicy z ogromną determinacją i w bardzo dobrym stylu rywalizowali o udział w półfinale, w którym znalazły się drużyny: KPP Lidzbark Warmiński, KPP Gołdap, SG Gołdap oraz gołdapska Jednostka Wojskowa.

Najmocniejszą drużyną okazała się (jak w zeszłym roku) ekipa organizatorów turnieju, którzy stanęli na I miejscu, wygrywając z drużyną gołdapskiej Jednostki Wojskowej wynikiem 2:1. III pozycję zdobyli zawodnicy drużyny z lidzbarskiej KPP wygrywając z strażnikami granicznymi 2:0. Wśród wyróżnionych zawodników znalazł się Przemysław Chmielewski z JW, natomiast najlepszym bramkarzem okazał się Dariusz Sadowski z KPP w Lidzbarku Warmińskim. Za swoją grę wyróżnieni zawodnicy otrzymali puchary.

Wszystkim drużynom gratulujemy i dziękujemy za udział w turnieju.

Wszystkie zespoły otrzymały gratulacje, dyplomy i puchary z rąk komendanta powiatowego Policji w Gołdapi mł. insp. Andrzeja Żylińskiego, starosty gołdapskiego Andrzeja Ciołka oraz burmistrza Marka Mirosa. (Red. KPP Gołdap)

Fot. KPP i redakcja

pilka_13

Powiązane artykuły