Aby wspólnie coś razem tworzyć

Dom Kultury w Gołdapi zaprasza kobiety na warsztaty malarskie, które odbędą się 17 maja w godzinach 12.00 – 18.00 i 18 maja w godz. 10.00 – 16.00. Zapisy w biurze Domu Kultury w Gołdapi pod nr tel. 876150803 do 7 maja. Ilość miejsc ograniczona.
Warsztaty poprowadzi p. Renata Pieczonka – artystka, malarka, ceramik.Koszt warsztatów 60 zł /osoba.

Malujesz, jak chcesz, jak Ci w duszy gra, to co widzisz i co czujesz całym sercem, swoją radość i swój smutek, swoje marzenia. Malujesz ale co jeszcze? Dowiadujesz się o sobie, poznajesz siebie i innych, pozwalasz sobie na okazanie tego jaka jesteś, transformujesz to co nieprzydatne już w Twoim życiu.
To jakie masz zdanie na temat swoich zdolności posługiwania się kolorem, farbami i pędzlem, nie ma znaczenia. Nie jest wymagane abyś cokolwiek na ten temat wiedziała.
Kobiety zawsze się spotykały, tworzyły kręgi aby wspólnie coś razem tworzyć. To dla nas naturalne. Mamy jako kobiety rozwiniętą intuicję, mnóstwo pomysłów i chęci do działania. Naszą potrzebą jest tworzenie piękna i zabawy. Na pewno powstaną dzieła wielkie bo prawdziwe i odarte z wszelkiej potrzeby podobania się komukolwiek.


Aktualności

Powiązane artykuły