Wydawałoby się, że to drobiazg…

W tej sprawie też mieliśmy sygnały, m.in. od osoby, która się zderzyła z drzwiami automatycznymi na jednej z gołdapskich stacji paliw. Drzwi tego punktu o dłuższego czasu otwierają się tuż przed samym wchodzącym i niełatwo jest uniknąć zderzenia. Prosimy o podregulowanie mechanizmu.


Aktualności

Powiązane artykuły

6 komentarzy do “Wydawałoby się, że to drobiazg…

 1. Zorientowany

  I przykręćcie w końcu znak „stop ” na wyjeżdzie ze stacji.

 2. Beata

  Kilka miesięcy temu rozbiłam nos o te drzwi. Otwierają się zbyt wolno. Po tym zdarzeniu zatrzymuję się na moment , potem wchodzę.

 3. Beata

  Nie rozumiem skąd ten minus przy moim komentarzu. Rozbiłam sobie nos, no może za szybko chodzę. Ale to ja byłam poszkodowana. Nie robiłam afery z tego powodu, ale żeby mnie minusować…..

  1. Minus być może jest od osoby „zainteresowanej”, natomiast sytuacja ze źle zainstalowaną fotokomórką jest po prostu kretyństwem.

 4. Anonim

  Bo jestem klientem który bywa na tej stacji co najmniej raz dziennie i od tylu lat nigdy nie uszkodziłam se żadnej części ciała z powodu drzwi w tym miejscu 😀

 5. Imię

  i mogliby w końcu zrobić kompresor, bo w tej chwili, od nie pamiętam jak dawna (można by pewnie w miesiącach liczyć upływ czasu), jest nieczynny.
  w olecku na stacji na rondzie kompresor działa ale nie ma manometru ani mechanicznego ani elektronicznego więc pompowanie odbywa się „na czuja” heh
  to jakiś ogólny sieciowy trend?